загрузка...

«Ті, хто примножили місту славу». У Калуші нагородили 188 обдарованих дітей. ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК

"Ваші здобутки є спільним результатом щоденної невтомної праці вас і ваших педагогів-наставників", — звернулася Любов Максимович до обдарованих дітей міста | Фото: Євгенія Цуркан, Ірина Кміть


«Ті, хто примножили місту славу». У Калуші нагородили 188 обдарованих дітей. ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК

Дата публікації: 2019.05.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 0

У палаці культури «Мінерал» відбулося нагородження обдарованих учнів із загальноосвітніх закладів міста. Свято пройшло під назвою «Я рідного міста примножую славу», на якому нагородили 188 обдарованих дітей, когорту вчителів та 12 творчих колективів дитячої музичної школи.

Звертаючись до присутніх, заступник міського голови Любов Максимович зазначила, що вона має велику честь вітати обдаровану юнь Калуша із вагомими здобутками:

"Ви стали яскравими особистостями в нашому місті й уже в такому молодому віці внесли свій вклад у розвиток освіти і культури. Безперечно, що ви підтверджуєте славу нашого міста на різних рівнях як обласних, так і всеукраїнських. Так, у Калуші виховуються талановиті особистості, які вміють долати труднощі і перемагати. Ваші здобутки є спільним результатом щоденної невтомної праці вас і ваших педагогів-наставників. Я вірю, що у майбутньому ви будете гідно представляти як наше місто, так і нашу державу в різних сферах діяльності. Нехай ваші результати стануть хорошою основою для подальших звершень".

Любов Максимович нагородила кращих учнів загальної середньої освіти. Зокрема переможцем у номінації «Учень року» став Юрій Стасюк — учень 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції астрономії та астрофізики, студентської олімпіади з астрономії та астрофізики, ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, математики, фізики, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції польської мови, активного учасника реалізації освітнього проекту «Школа успіху. Калуш» за підтримки Klitschko Foundation, активіста в діяльності Інтелектуального центру Ради учнівського самоврядування, роботи гімназійного інтелектуального клубу-академії «Victoria».

Перемогу в номінації «Творчий учень року» здобула Анна Павлишин, яка виборола першість у Всеукраїнському конкурсі «Козацькому нема переводу», Всеукраїнському конкурсі «Франкове Підгір’я», обласному конкурсі  виконавської майстерності «Бандура», обласній музично-теоретичній олімпіаді «Сольфеджіо»

Відзначили й переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Дарію Мацьків — ученицю 8 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології;

Олесю Пасєку — ученицю 10 класу Калуського ліцею №2, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови;

Юлію Копалівську — ученицю 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови;

Тараса Котика — учня 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;

Костянтина Думенка — учня 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання;

Назара Забавського — учня 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» (І місце);

Михайла Заяця — учня 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання;

Бартоша Ленчицького — учня 11 класу Калуського ліцею №2, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови;

Олену Тимків — ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови.

У номінації «Переможці ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України» та переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а також здобули перемогу на заключному етапі міжнародного конкурсу з українознавства та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка відзначили:

Роксолану Гриців — ученицю 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях української мови, журналістики;

Софію Кучер — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції фольклористики, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, біології;

Емму Пицюк — ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови.

Діану Попович — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції правознавства, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;

Анну Проданчук — ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови;

Юрія Псюка — учня 5 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Вікторію Хухру — вихованку гуртка центру науково-технічної творчості учнівської молоді, ученицю 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції охорони довкілля та раціонального природокористування, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

Марію Циріль — ученицю 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції охорони довкілля та раціонального природокористування, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії;

Анастасію Лазоришин — ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, переможця Міжнародного конкурсу із українознавства для учнів 8-11 класів, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції етнології;

Софію Семенюк — ученицю 7 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Нагороди Калуської дитячої музичної школи

За високий рівень виконавської майстерності на Всеукраїнському конкурсі імені Миколи Лисенка, гран-прі обласного виконавського конкурсу та з нагоди Свята обдарованої молоді привітали й нагородили грошовою премією Анастасію та Ірину Левінських, а також переможців всеукраїнських конкурсів «Козацькому роді нема переводу», «Франкове Підгір’я» обласного конкурсу виконавської майстерності Анну Бедрин, Софію Довбенко, Юлію Куцелу Станіслава Круковського, Анну Михайлюк, Яну Статкевич, Яну Хемій, Олександра Бойка, Данила Гіля, Софію Петрів.

Також заступник міського голови за високий рівень виконавської майстерності, значні досягнення відзначила грошовими преміями колективи Калуської дитячої музичної школи:

— вокальний ансамбль середніх класів, володарів гран-прі міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик, переможців обласного конкурсу вокальних ансамблів;

— хор учнів старших класів - володарів гран-прі Всеукраїнського конкурсу дитячих хорових колективів «Весняні голоси», переможців Всеукраїнського конкурсу «Франкове Підгір'я»;

— вокальний ансамбль молодших, вокальний ансамбль старших класів –вокальний ансамбль середніх класів, тріо бандуристів молодших класів – переможців обласного конкурсу вокальних ансамблів;

— переможців Всеукраїнського конкурсу «Франкове Підгір’я»: колектив «Диксиленд», ансамбль флейтистів класів,  фортепіанний дует; ансамбль скрипалів молодших класів;

— переможців Всеукраїнського конкурсу «Козацькому роду нема переводу»: тріо бандуристів старших класів;

— інструментальне тріо Калуської дитячої музичної школи.

3а високий рівень виконавської майстерності переможців Всеукраїнського конкурсу та з нагоди Свята обдарованої молоді нагородили бандуристів молодших класів Калуської дитячої музичної школи.

За високий рівень виконавської майстерності на Всеукраїнському конкурсі та з нагоди Свята обдарованої молоді були відзначені грошовими преміями учнів дитячої музичної школи. Зокрема, Олександра Бойка, Данила Гіля, Анастасію Коваль, Марту Прокоп'юк, Софію Петрів, Марію Васінкевич, Уляну Луцьку, Соломію Баран, Андрія Луціва, Максима Карпінського, Оксану Машталер, Анну Маціборську, Андрія Плібанського, Жанну Портенко, Марію Когут, Степана Бойчука, Олександра Кузіва, Віталія Федоріва.

Нагороди юним науковцям

Начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян приєдналася до привітань і зазначила, що складає шану розуму і праці учнів, вчителів-наставників і батьків. Вона також нагородила тих, хто «примножив славу нашого міста». Зокрема, переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, навчальних предметів та ІІ етапу конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, учнів, членів Малої академії наук України, які посіли другі місця:

Софію Бабій — ученицю 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Йордану Винник — ученицю 11 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції історичного краєзнавства;

Софію Воробель — ученицю 10 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;

Яну Данів — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з англійської мови, історії, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції соціології;

Вікторію Дануцу — ученицю 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, німецької мови, правознавства;

Віталія Демедюка — учня 11 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секціях математичного моделювання, Інтернет-технологій та Веб-дизайну, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій;

Емму Загинайко — ученицю 9 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови;

Максима Карпінського — учня 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, хімії, фізики;

Віталія Ковалевського — учня 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції медицини;

Юлію Кравчук — ученицю 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з правознавства, німецької мови;

Кароліну Лаврик — ученицю 9 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови;

Марту Левицьку — ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови;

Євгенія Лужецького — учня Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції технологій програмування, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з астрономії, фізики, хімії, інформатики;

Миколу Мартищука — учня 7 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Ірину Мельничин — ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови, біології (ІІІ місце), Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика;

Андрія Опайнича — учня 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції хімії,  ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії;

Олександра Сенича — учня 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Анну Снятовську — ученицю 9 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання;

Анастасію Філімонову — ученицю 11 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;

Анну Шинкар — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції філософії, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;

Мар’яну Фабуляк — ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції біології людини,  ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології;

Сніжану Януш — ученицю 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції загальної біології;

Тетяну Ганущак — ученицю 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Переможці обласних олімпіад та конкурсу Петра Яцика

Заступник начальника управління освіти Леся Кобзан висловила вдячнсть учням за те, що вони знайшли діалог із педагогами і у спільній праці принесли результат місту, батькам і педагогам. Вона нагородила переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Юлію Атаманчук — ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Івана Бабія — учня Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з астрономії.

Ірину Бобик — ученицю 10 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з англійської, німецької мов.

Артура Бондаренка — учня 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови.

Яну Бохінську — ученицю 9 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Яну Гаврилів — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, Міжнародного конкурсу із українознавства для учнів 8-11 класів.

Катерину Гостєву — ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Христину Гудзовату — ученицю 8 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Юрія Гуліватого — учня 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Андрія Гундерчука — учня 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Марію Ємчур — ученицю 5 класу Калуського ліцею №2, переможця Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

Юлію Заверуху — ученицю 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з трудового навчання.

Тетяну Заліщук — ученицю 8 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №8, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з географії, української мови та літератури, міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

Тамару Захарову — ученицю 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Ірину Іваськів — ученицю 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Христину Івахнюк —ученицю 10 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції німецької мови.

Божену Іващишин — ученицю 9 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з англійської мови, української мови та літератури.

Олену Караїм — ученицю 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з англійської, німецької мов.

Дениса Келебая — учня 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції біології людини.

Надію Коваль — ученицю 9 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Надію Коцеловську — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Максима Лабика — учня 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Марію Люльчак — ученицю 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Анну Ляхович — ученицю 9 класу Калуського ліцею №2, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції англійської мови.

Аліну Манич — ученицю 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Яну Машталер — ученицю 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Анастасію Найду — ученицю 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Діану Олексин — ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Анну Охович — ученицю 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, .ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції зоології, ботаніки.

Яну Патюк — ученицю 10 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Каріну Піменову — ученицю 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Любов Побережну — ученицю 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, переможця Міжнародного конкурсу із українознавства для учнів 8-11 класів.

Анастасію Раковську — ученицю 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Олександра Ригу — учня 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Артура Савчія — учня 8 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, математики.

Софію Свирид  — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Андріану Себій — ученицю 11 класу Калуського ліцею №10, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції валеології.

Станіслава Семанишина — учня 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови.

Аліну Сороку — ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Дарію Столбову  — ученицю 10 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції психології.

Вероніку Ткачук — ученицю 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Ольгу Турій — ученицю 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Анну Фединич  — ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Софію Цюпин  — ученицю 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, переможця ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції історичного краєзнавства.

Тараса Чебана — учня 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Вікторію Яковину  — ученицю11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Олександра Гулійчука — учня 4 класу Калуського ліцею №2, переможця Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

Софію Лучак — ученицю 11 класу Калуського ліцею №2, переможця Міжнародного конкурсу із українознавства для учнів 8-11 класів.

Номінація "Творчий злет"

Начальник управління культури, національностей і релігій Калуської міської ради Любов Джуган зазначила, що всі учні справедливо отримали нагороди і закликала їх поаплодувати своїм творчим та науковим керівникам, які відіграли важливу роль у їхніх досягненням. Вона нагородила обдарованих дітей у номінації «Творчий злет».

Зокрема, за високий рівень виконавської майстерності на Всеукраїнському конкурсі та з нагоди Свята обдарованої молоді грошовими преміями нагородили учнів дитячої музичної школи. Серед них — Тетяна і Софія Сосенки, Вікторія Каблак, Карина Товмач, Аліна Ільків, Анастасія Кесляк, Юлія Гаєвська, Дарія Таранова, лада Михайлюк, Вікторія Павлишин, Долошицька Марія, Степан Кубрич, Божена Рига, Марія Височан, Оксана Ліщинська, Віктор Кравчук, Анастасія Бойко, Божена Михайлович, Діана Корнага, Сергій Кульбанський, Софія Валага, Володимир Мельник, Остап Боднарук, Владислав Гринів, Василь Рарака, Богдан Цимбалістий, Ангеліна Сидорко, Тетяна Мельник, Тетяна Фомінська.

Кожен номінант-переможець церемонії отримав сертифікати на прем’єрний показ фільму «Аладдін» у кінозалі «Час кіно» та смаколики, які можна було обміняти у фойє палацу перед переглядом фільму.

Переможцями є учасники вокального ансамблю «Веселі нотки» центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Зокрема вони відзначилися на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Wonder Fest Georgia» (Івано-Франківськ), Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Весняний первоцвіт Карпат» (Яремче). Потішили результатами й вихованці гуртка театрального мистецтва «Браво», які стали переможцями Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів багатожанрового мистецтва.

Вихованці ПНЗ «Кімната школяра» вибороли 3 перемоги на Всеукраїнському рівні, 92 – на обласному.

Великі досягнення продемонстрували й учні ДЮСШ у спортивних змаганнях та чемпіонатах на всеукраїнському рівні. 15 перемог мають юні спортсмени за підсумками участі у Чемпіонатах України зі спортивного орієнтування, з вільної боротьби, а на обласному рівні – 96 переможців.

Відзнаки вчителям

Велику роль у здобутках учнів відіграють їхні вчителі-наставники, які передають свої знання і досвід. Зокрема найвищих результатів на Всеукраїнському рівні допомогли досягнути своїм вихованцям:

Надія Барнич — учитель польської мови Калуського ліцею №2;

Галина Лойош — учитель біології Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка.

Слід відзначити, що учитель польської мови Калуського ліцею №2 підготувала двох переможців фінального етапу олімпіади з польської мови.

Найбільше переможців олімпіад у вчителя Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Ольги Забавської. Зокрема, один переможець ІV етапу, вісім переможців — обласного етапу, два переможця з історії та шестеро з правознавства. Окрім того Ольга Ігорівна підготувала двоє переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секції правознавства, філософії).

Звісно, високі здобутки обдарованих дітей щедро поціновані міською владою та міським головою Ігорем Матвійчуком.

Стипендія міського голови

За словами заступника міського голови Любові Максимович, впродовж року учні, які вибороли дві та більше перемоги в обласному етапі олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України отримують стипендію міського голови. Цього року відповідно до рішення виконавчого комітету розмір стипендії залежить від зайнятого місця:

600 грн — за зайняті І, ІІ або ІІІ місця;

500 грн — за зайняті ІІ або ІІІ місця;

400 грн — за зайняті ІІІ місця.

З квітня 2019 року 26 учні закладів загальної середньої освіти отримують стипендію диференційовано, а 6 випускників – отримають одноразову грошову премію у розмірі 2 000 гривень. 117 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти премійовані за підсумками участі в олімпіадах, конкурсах, фестивалях на суму 39 450 гривень.

З 2018 року під час вручення документа про загальну середню освіту відбувається нагородження лауреата премії імені Дмитра Бахматюка. Цього року внесено зміни до критеріїв визначення лауреата, і така премія, розмір якої становить 5 000 грн, буде вручена найдостойнішому випускникові.

Не тільки результативність учнів, але й самовіддана праця педагогів поцінована містом. Зокрема, впродовж року учителі, які підготували переможців олімпіад, творчих та інтелектуальних конкурсів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  обласного та всеукраїнського рівнів одержують із міського бюджету надбавки у розмірі 50%-10% посадового окладу (диференційовано, за якісними показниками та підготовку двох і більше переможців).

Педагоги отримують щорічну винагороду в розмірі 65% посадового окладу. 90 педагогічних працівників загальноосвітніх закладів середньої освіти та закладів позашкільної освіти до свята Останнього дзвоника отримають премії за роботу з обдарованими дітьми, на це з Програми розвитку у 2019 році виділено 36 200 гривень.

Щорічно за сприяння міського голови Ігоря Матвійчука проводиться цілеспрямована і системна робота щодо умов для розвитку творчих талантів та обдарувань дітей, створення сучасного освітнього середовища у закладах освіти. За словами заступника міського голови Любові Максимович, в цьому році у міському бюджеті передбачено майже 10,5 млн гривень на проведення капітальних ремонтів,придбання меблів, комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів, м’якого інвентаря, посуду, тощо.

Ірина КМІТЬ, журналіст

загрузка...
загрузка...
Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.
 

Авторизація


Запам'ятати та автоматично входити на сайт

Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: