загрузка...

Подарунки вартістю до 931 гривні не оподатковуються

Ілюстрація. Не оподатковуються тільки подарунки до 931 гривні


Помилка в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть

Система Orphus

Подарунки вартістю до 931 гривні не оподатковуються

Дата публікації: 2018.12.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 0

Відповідно до статті 165 Податкового кодексу України вартість подарунка, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

У 2018 році це 931 гривень на місяць, нагадують в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Тобто, якщо в цьому році вартість подарунка, який надається роботодавцем працівнику не перевищує 931 грн, то його вартість не є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Якщо вартість подарунка більша вказаного розміру, сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб як додаткове благо з використанням коефіцієнта за ставкою податку — 18 відсотків та військовим збором — 1,5 відсотка.

загрузка...
Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.

Авторизація


Запам'ятати та автоматично входити на сайт

Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: