Неділя

19

лютого

2017

Архів Реклама Контакти


Відео

Водій радіотаксі «VIP» збив насмерть жінку у Калуші на вулиці Долинська

Чоловік вийшов із автомобіля, подивився, що накоїв, і, не надавши першої медичної допомоги потерпілій, сів в автомобіль і поїхав. Згодом водія розшукали — він був у…



Блог

Про Калуш у 1919-1939 роках. Частина ІІ

Подивіться, яка кількість бізнесменів успішно працювала в маленькому Калуші!

Ян Чарнецький | Коментарів: 3 | Переглядів: 2776

Баталії між пільговиками, перевізниками і владою. Cui prodest?

Я добровільно погодився взяти участь в роботі комісії, яка створена розпорядженням міського голови Калуша///

Ростислав Когут | Коментарів: 0 | Переглядів: 1200

Про Калуш у 1919-1939 роках

Вивчаючи історію міжвоєнного Калуша, зрозумів, що найбільше джерел належать до польського походження. Хоча не завжди це місто було польським.

Ян Чарнецький | Коментарів: 0 | Переглядів: 1621







Помилка в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть

Система Orphus

Калуська ОДПІ: Терміни сплати єдиного внеску залишаються незмінними

2017.01.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 525

Калуська ОДПІ повідомляє, що терміни сплати єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, у 2017 році залишаються незмінними


Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини восьмої  статті 9 Закону України № 2464), йдеться в офіційному повідомленні, інформують ”Вікна”.


Фізичні особи-підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року (абзац третій частини восьмої статті 9 Закону № 2464).   


Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року (абзац четвертий частини восьмої статті 9 Закону № 2464).




Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.
Loading...