загрузка...

Калуські школярі привези 100 перемог з обласного етапу учнівських олімпіад

Ілюстрація.Найбільше учасників та переможців у Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка – 11, з яких 5 здобули найвищі результати


Калуські школярі привези 100 перемог з обласного етапу учнівських олімпіад

Дата публікації: 2018.03.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 661

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад цього року взяли участь 134 школярі міста.

 Цього року, як і упродовж попередніх, найчисельніше інтелектуальний потенціал Калуша представили учні:

  • Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка – 56 (у 2016-2017 н.р. – 47);
  • НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» – 20 (минулого року – 17);
  • СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови – 16 (попереднього року – 25);
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – 15 (14 – минулого року);
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – 12 (минулого року – 8), - повідомляє сайт управління освіти Калуської міської ради.

Скарбниця досягнень юних калушан міста поповнилися 100 перемогами, що на 3 менше, ніж торік. Зокрема вони здобули 11 дипломів І ступеня (12 – минулого року); 30 диплом ІІ ступеня, що на 3 менше, ніж у 2016-2017 навчальному році; 59 дипломів ІІІ ступеня ( 58 – минулого року).
Порівняно з попереднім навчальним роком дещо знизився (на 4,6%) якісний показник результативності участі в обласному етапі олімпіад, який становить 74,6%.
Найбільшу кількість перемог вибороли учні:

  • Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка – 46 (минулого року – 44);
  • НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» – 13 (минулого року – 12);
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – 12, всі учасники ІІІ етапу стали переможцями, (минулого року – 7);
  • СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови – 11 (минулого року – 15);
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – 10 (минулого року 9).

Учениця 9 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Олеся Пасєка досягла великого успіху, здобувши три дипломи І ступеня в ІІІ етапі олімпіад з української, англійської та польської мов.
По три і більше перемог завоювали:

  • Марія Циріль учениця 8 класу гімназії (з географії – І місце), фізики, історії, української мови та літератури – ІІІ місця),
  • Віталій Барнич учень 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №2 (з математики – І місце, астрономії – ІІ місце, фізики, економіки – ІІІ місця).
  • Олександр Сенич учень 10 класу гімназії (з фізики – ІІ місце, з математики, хімії – ІІІ місця);
  • Олена Прокоф’єва, учениця 11 класу гімназії (з правознавства – І місце, екології – І місце, хімії – ІІ місце); 
  • Катерина Коршинська, учениця 11 класу гімназії (з біології – ІІ місце, з фізики, економіки – ІІІ місця),
  • Тарас Котик,учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, (з історії (І місце), правознавства –ІІ місце, інформаційних технологій – ІІІ місце);
  • Євгеній Лужецький, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (з інформаційних технологій, хімії, інформатики – ІІІ місця).

Дев’ять учнів мають по дві перемоги (у минулому році – 11 учнів):

  • Ірина Мельничин, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (з біології, української мови та літератури – ІІІ місця);
  • Віталій Демедюк, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» (з інформатики, інформаційних технологій – ІІ місця);
  • Назар Яремко, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (з біології – ІІ місце, англійської мови – ІІІ місце);
  • Катерина Бабій, учениця 11 класу гімназії, ( з екології – ІІ місце, біології – ІІІ місце);
  • Софія Кучер , учениця 10 класу гімназії, (з екології – ІІ місце, біології – ІІІ місце)
  • Софія Бабій, учениця 9 класу гімназії, (з географії – ІІ місце, хімії – ІІІ місце);;
  • Юрій Стасюк, учень 9 класу гімназії, (з фізики – ІІ місце, астрономії – ІІІ місце);
  • Юлія Кравчук, учениця 9 класу гімназії, (з правознавства -І місце, німецької мови (ІІІ місце);
  • Назар Забавський, учень 8 класу гімназії, (з географії, історії -ІІ місця).

Аналіз результативності участі учнів за навчальними предметами засвідчує, що найвищий відсоток якості (100%) у 2017-2018 н.р.  з англійської, польської  мов, хімії та трудового навчання, інформаційних технологій  (у минулому році – з української, англійської мов, інформатики та астрономії); правознавства  – 88,9% (у минулому році – 87,5%), екології – 83,3% (як і минулоріч). 

П’ятеро калушан виборюватимуть нагороди на заключному етапі Малої академії наук
В лютому відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у якому взяло участь 34 здобувачів загальної середньої та позашкільної освіти у відповідних наукових секціях (у минулому році – 36 учасників). 

Троє калушан взяли участь у двох різних секціях, двоє з яких у кожній здобули перемоги ( Катерина Коршинська, учениця Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка – І місце в секції літературної творчості (науковий керівник – Любов Федоришин), базова дисципліна – українська мова та література; І місце в секції екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження (науковий керівник – Зіновій Бігун), базова дисципліна – фізика (ЦНТТУМ); Катерина Бабій – І місце в секції агрономії, базова дисципліна – біологія; ІІ – місце в секції психології, базова дисципліна – біологія).  Юні науковці-дослідники закладів освіти міста вибороли 30 перемог, що на одну більше, ніж торік. А саме по дев’ять перших місць і других місць і дванадцять – третіх.

Двоє здобувачів загальної середньої освіти (Марта Гаврилюк, учениця 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка, Марія Гвоздецька, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, науковий керівник – Віталій Півторак) зайняли ІІ та І місця відповідно як вихованці гуртка обласного відділення МАН.

Найбільше учасників та переможців у Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка – 11, з яких 5 здобули найвищі результати.

Як і торік 5 переможців-калушан виборюватимуть нагороди на заключному етапі.

загрузка...
загрузка...
Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.
 

Авторизація


Запам'ятати та автоматично входити на сайт

Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах: