5 переваг керамограніта

Ще зовсім недавно керамограніт використовувався в більшості своїй тільки в громадських приміщеннях. Його можна було зустріти в торгових і офісних центрах, аеропортах, вокзалах, холах готелів, одним словом, скрізь, де від підлогового покриття була потрібна максимальна зносостійкість і міцність.

Однак до недавнього часу керамограніт не міг похвалитися таким розмаїттям, як зараз. Прогресивні технології дозволили відтворити на його поверхні практично будь-який малюнок. Це в значній мірі розширило сферу застосування керамогранітних плитки. На сьогоднішній день такий вид обробки успішно застосовується і при ремонті житлових приміщень, включаючи спальні і вітальні. І якщо вам потрібна дійсно якісна, красива і по доступній вартості керамогранітна плитка, радимо скористатися вигідними пропозиціями ві інтернет-магазину Robins.com.ua.

Основні особливості керамограніта

Керамограніт є облицювальний матеріал, по міцності і довговічності можна порівняти з натуральним каменем. Крім таких природних елементів, як глина, пісок, польовий шпат і слюда, в ньому присутня гранітна крихта, що гарантує високу міцність.

У процесі виробництва всі складові змішують, пресують при визначеному тиску і обпалюють при температурі близько 1300 градусів. Така технологія дозволяє уникнути наявності пор в готовому виробі. Керамогранітн має декілька якостей, завдяки яким його стали застосовувати для внутрішньої обробки підлог в житлових приміщеннях.

Отож, до переваг цього матеріалу відноситься:

• Екологічність. Відсутність у складі штучних добавок робить його безпечним для здоров’я.

• Стійкість до впливу вологи. Цей матеріал дуже щільний, тому він не вбирає воду і клейкі суміші, що застосовуються для його фіксації.

• Несприйнятливість хімічних речовин. Таку підлогу можна чистити миючими засобами різного типу (навіть кислотами).

• Зносостійкість і стійкість до механічного впливу. Матеріал має високу міцність на вигин і глянцеву поверхню, несхильність до подряпин.

• Збереження кольору. Несприйнятливий до дії ультрафіолету, зберігає первісну яскравість дуже довго. Ще один плюс такої обробки полягає в тому, що вона зберігає тепло і не пропускає холод.

Критерії для вибору

Існують кілька різновидів матеріалів для облицювання підлоги. Виділяють ряд показників, які потрібно враховувати при виборі:

• Величина. Затребувані для обробки підлоги в будинку або квартирі плитки у вигляді квадратів з довжиною сторони 300, 450 або 600 мм. Для втілення незвичайних інтер’єрних рішень також випускають плитку нестандартного розміру (150х300, 300х400 мм і ін.).

• Товщина. Цей параметр може варіюватися від 3 до 30 мм. Якщо правильно монтувати, то навіть тонкі елементи витримають велике навантаження і прослужать довго. Для обробки підлоги в житлових приміщеннях рекомендується вибирати плитки товщиною 8,5 мм.

Наскільки довго служитиме керамогранітних підлогу, залежить від його класу стирання. Всього їх буває п’ять. Перший і другий хороший для приміщень малої прохідності (ванних кімнат, туалетів), третій - для віталень, кухонь, прихожих і балконів. Четвертий рекомендується для громадських приміщень. П’ятий характеризується як максимально зносостійкий, витримує велике навантаження і механічний вплив.