Дитячі ігри з фішками і картками допомагають весело проводити час в колі однолітків. Існують класичні шашки і лото, з’являються нові варіанти “броділок” і всілякі ігри в інших жанрах.
Хороші дитячі настольні ігри, які можна придбати тут https://nastolka.com.ua/ru/dlya-detej, дарують не тільки задоволення, але і правильний розвиток. У цій статті ми допоможемо розібратися, як вибрати її, щоб вона і сподобалась, і була корисна.
Вибираємо «настолку» за віком
- Дитячі ігри для дітей від 3 до 12 років. Такі ігри вигладять дуже барвисто, правила їх дуже прості, а сам процес гри триває не більше 20-30 хвилин. Часто в настільних іграх для малят присутні персонажі з казок або мультфільмів. Завдяки таким іграм діти отримують нові знання, розвивають творчі здібності, кмітливість і уяву. Дітям-дошкільнятам 4-5 років краще купувати ігри, які допомагають тренувати моторику, мова, вчать розрізняти кольори і форми, малечі у віці 5-7 років запропонуйте рольові та логічні настільні іграшки, а спрощені варіанти стратегічних, військових, економічних ігор підходять для дітей старшого віку - від 8 до 12 років.
- Щодо ігр для підлітків від 12 років і старше, то у цих настільних іграх правила більш складні, гра може затягнутися на годину, а то й більше. Існують «настолки» для дорослих в різних жанрах. Вони дозволяють виявити свої економічні, військові і навіть політичні пізнання, відчути себе в ролі лицаря, пірата, детектива і т.д. Класичні настільні ігри для підлітків і дорослих - «Цивілізація», «Скрабл», «Мафія» і подібні.
- Універсальні (сімейні) настільні ігри. Розраховані на те, що в них можуть грати представники різних поколінь. Рівень складності в них вище, ніж в простих дитячих настільних іграх, але нижче в порівнянні з попередньою категорією ігор. Перемогти може як дорослий, так і дитина - в рівній мірі.
Поради щодо вибору настільної гри для дитини
- Постарайтеся купити дитячу гру, яка зроблена якісно. Ілюстрації, фішки, картки повинні мати гарне оформлення - так гра зможе залучити інтерес малюка. Дизайн повинен бути логічним і продуманим.
- Безпека деталей «настолки» і стійкість до зношування - ще одна важлива якість. Для виготовлення кубиків, фішок, ігрового поля використовуються пластик, дерево, картон, метал.
- В іграх для самих маленьких не повинні бути присутніми занадто дрібні елементи, які дитина може проковтнути.
- Орієнтуйтеся на інтереси свого чада при виборі популярної настільної гри. Якщо дитина багато читає, можна зупинитися на грі в формі вікторини, творчі завдання люблять виконувати діти-фантазери.
- Якщо ви хочете вибрати гру для дівчаток, це можуть бути «настолки» з принцесами, а хлопчикові краще запропонувати стратегію, пригодницьку або військову гру.
Настільні розвиваючі ігри для дітей і підлітків часто моделюють життєві ситуації або будь-який процес. Можна купити гру, розраховану на різний вік і кількість гравців. Тривалість партії, сюжет і жанр гри може варіюватися. Основні характеристики товарів для дітей вказані на упаковці, тому уважно її вивчіть ще в магазині. Враховуйте інтереси своєї дитини - і ви зможете безпомилково вибрати кращу дитячу «настолку»!