У сучасному світі не можливо собі уявити наше життя без сантехнічних виробів. У кожного з нас є приміщення, де вони розташовуються. Це або ванна кімната або душовий куточок, туалет або поєднаний санвузол. У ванній кімнаті особливо важливо підтримувати чистоту, так як підвищена вологість і тепло сприяють більш швидкому розмноженню грибка і мікробів. І навіть якщо у вас дійсно якісна сантехника, а саме таку зараз по доступній вартості пропонує інтернет-магазин bano.pro, вона задля збереження свого привабливого первісного вигляду і належного функціоналу потребує відповідного догляду.
Саме для цього і призначені різні засоби у вигляді гелів, порошків, паст, спреїв. Для підтримки чистоти і запобігання засмічень в трубах так само необхідне використання спеціальних засобів. Вся ця хімія полегшує господині щоденний догляд за сантехнікою і дозволяє витрачати на прибирання менше часу і сил.
Догляд за акриловими ваннами
Ванна з акрилу вимагає спеціального догляду і для того, щоб вона мала ефектний первісний вигляд, не слід нехтувати такими правилами:
- не можна поміщати в ванну металеві предмети;
- застосовуйте засоби для чищення, призначені тільки для чищення виробів з акрилу;
- забороняється використання засобів, що містять аміак, хлор, ацетон, абразиви (шліфують верхній шар). Вони негайно зашкодять поверхню. При обробці використовуйте тільки м’які серветки або губки;
- купаючи тварин, на дно обов’язково укладайте килимок для запобігання подряпин;
- не залишайте засіб для чищення в ванній надовго; - уникайте попадання окропу на поверхню ванни;
- для безпечного застосування будь-якого миючого засобу, призначеного для чищення акрилу, перевірити його на невеликій площі.
За емальованими ваннами догляд простіший, але слід уникати застосування сильних хімічних складів для запобігання зняття емальованої поверхні. Після миття ванни звичайні миючі засоби без абразивів, її обполіскують.
Догляд за керамічними раковинами і унітазами
Для керамічних виробів необхідно вибирати засоби, призначені для очищення вапняного нальоту, простих забруднень і дезінфекції сантехніки. У складі цих хімічних миючих засобів знаходиться хлор, луги і кислоти, які допомагають впоратися з забрудненнями. Регулярність догляду полегшить ваші старання по утриманню в чистоті сантехнічних предметів.
Чищення змішувачів
Змішувачі можуть бути виготовлені з металів і сплавів і покриті позолотою або хромом, тому вибір засобів необхідно проводити строго за інструкцією. За змішувачами необхідний регулярний догляд: чистити і усувати наліт, що з’являється на кранах та панелях змішувача. Не слід користуватися металевими губками і щітками, які приведуть до появи подряпин. Уникати використання миючих засобів, в складі яких присутній мурашина і фосфорна кислота. Оцет, хлор і луг категорично забороняється застосовувати при митті змішувачів.
У разі потрапляння на них гелю або шампуню, слід промити чистою водою, а потім витерти насухо всі частини змішувача. Після цього поверхня придбає первісний блиск. Для чищення змішувачів з міді, скла необхідно також користуватися тільки спеціальними засобами.