Будівельні мішки особливості, види, розмірний асортимент

Мішки для будівельного сміття є незамінною і необхідною річчю в господарстві, гаражі, на дачі і промислових підприємствах.

Особливості будівельних мішків

Мішки для будівельного сміття є незамінною і необхідною річчю в господарстві, гаражі, на дачі і промислових підприємствах. І незважаючи на гадану простоту, все ж вони мають свої певні особливості. Сегментний ринок пропонує різні варіанти цієї продукції. Не виняток і компанія vialplus, яка займається виготовленням спеціалізованих товарів. Але розберемося докладніше в видах, розмірному асортименті і матеріалах, з яких виготовляються будівельні мішки.

Ключові особливості

Будівельні мішки виготовляються з поліпропіленового полотна. Цей матеріал має підвищену міцність, надійність і довговічність. Спосіб виготовлення такої продукції відрізняється від виробництва звичайних мішків.

Основна особливість цього процесу полягає в тому, що спочатку виготовляються «нитки» з поліпропілену, ширина яких становить всього кілька міліметрів. Після цього здійснюється плетіння тканного полотна. «Нитки» переплітаються між собою в шаховому порядку.

Коли полотно готове, здійснюється пошиття мішків.

Наявність цих самих «ниток» і робить дану продукцію максимально міцною, що дозволяє наповнювати її різними будівельними речовинами і важкими предметами.

Практично всі (99%) поліпропіленовані мішки виробляються з вторинної сировини. Це не позначається на якості, але впливає на вартість, яка значно нижче в порівнянні з виробами, які виготовлені з первинного, тобто непереробленого поліпропілену.

Основні види

Різноманітність подібної продукції велика. І перше, що можна виділити, - колір. Будівельні мішки можуть бути білими або зеленими. Різниця полягає в тому, що перший варіант виготовлений з первинної сировини, а другий - перероблений варіант. Але слід знати, що ціна на білі мішки набагато вище.

Щодо розмірних параметрів, то існує стандартний класифікатор - зазвичай виробляються мішки, здатні витримати до 50 кг і мають розмір в 55смх95 см. Але існують і інші види:

  • 70 см х 120 см;
  • 40 см х 70 см.

Важливою вимогою, що пред'являються до якісних мішків, є наявність прошитого дна. Для цих цілей використовується міцна бавовняна нитка. Оптимальний варіант - подвійний шов. Це дозволить виключити ймовірність розривів під час транспортування вантажу.

Термообробка горловини — ось ще одна важлива особливість таких мішків. Кінці обрізаних поліпропіленових ниток злегка підпаюють з метою виключення розпускання тканини.

Таке фасування використовується не тільки в будівельній сфері. Її можна використовувати для упаковки саджанців і чагарників, зберігання речей, транспортування сипучих матеріалів.