Шукай проблему в собі
Як би грубо це не звучало, в цьому висловлюванні є правда. Якщо вашому сайту від декількох тижнів до декількох місяців, ви даремно очікуєте результатів від SEO. Просування сайту - процес методичний і постійний. Для того, щоб розкрутити новий проект, потрібно, як мінімум, півроку. Причина в тому, що у нового сайту практично немає зовнішньої посилальної маси, а також активності в соціальних мережах. Запасіться терпінням і активно працюйте!
Помилки внутрішньої оптимізації
Проблеми просування сайту часто пов'язані з внутрішньою оптимізацією:
1. Стратегія полягає в тому, щоб зібрати семантичне ядро виходячи з тематики сайту, популярних запитів. Потім розподілити їх по сторінках сайту і писати тексти.
2. Переспам. Помилки в просуванні пов'язані з переспамом ключів в текстах. У гонитві за високими позиціями, SEO-шники можуть переборщити з ними, за що Google виключає такі сторінки з індексації. Зберігайте баланс ключових слів в тексті - 1 ключ на 500 знаків тексту. Також прибирайте форматування жирним для них.
3. Помилки в тегах. Ви напевно чули про роботу з тегами і їх важливість. Сайт не росте, якщо є такі помилки:
- Title без ключа
- головний ключовий запит знаходиться тільки в Title
- в тексті немає прямого входження ключів
- відсутні заголовки h1-h4 з ключами
- в тегах картинок (ALT, Title) немає ключових запитів
Чорне просування - швидко, але карається
Швидких результатів від SEO чекати не потрібно. Це методичний процес. Деякі "фахівці" для того, щоб швидко задовольнити запити замовників користуються методом прихованого тексту і посилань на сторінках. Користувачі цього не бачать, а ось пошукові системи відмінно індексують їх. Проблема в тому, що число прихованих текстів може перевищити норму, і сайт потрапить в бан. Ми рекомендуємо уникати такої помилки просування сайту.
Помилки зовнішньої оптимізації сайту
Чим більше сайтів посилаються на ваш сайт, тим краще проходить його просування. Однак, потрібно пам'ятати про якість посилань. Пошукові системи вміють розпізнавати штучне нарощування неякісних посилань. Це призводить до фільтрів і заниження ранжирування.
Проблеми бувають не тільки в SEO
Ось просуваєте ви сайт, все робите правильно, але продовжуєте шукати відповіді на запитання "чому не просувається сайт?". Позиція в пошуку залежить і від юзабіліті сайту. Ваше завдання - забезпечити комфортне перебування відвідувача на сайті і швидкий доступ до потрібної інформації. Якщо це не дотримується, пошукові роботи не виведуть сайт в ТОП.
Чому не росте відвідуваність сайту? Можливо справа в погано написаному коді:
- сайт повинен адаптивно відображатися на будь-яких екранах і в будь-яких браузерах
- помилки в html-коді призводять до проблем індексації сайту
- зверніть увагу на швидкість завантаження сайту - найнижчий показник перешкоджає високому ранжирування
Потрібен якісний і привабливий сайт? Заходіть на https://istec.com.ua/, і скористайтесь послугами компанії IST.Group. Досвідчена креативна команда програмістів, дизайнерів, SEO спеціалістів, копірайтерів докладе максимум зусиль для успіху вашого веб-проекту!