Обираємо перфоратор

Перфоратор – це електроінструмент для буріння отворів в твердих матеріалах: цеглі, камені, металі, залізобетонних конструкціях. Використовується при проведенні ремонтно-будівельних і демонтажних робіт. З його допомогою можна знести стіну, зняти штукатурку, розбити плитку, демонтувати бетонну стяжку і не тільки. На відміну від дрилі, перфоратор не свердлить отвір, а пробиває його обертовим буром.

Щоб перфоратор купити Україна, варто скористатися послугами інтернет-сайту «АЛЛО». Завдяки підвищеній потужності і продуктивності він справляється з руйнуванням матеріалів, які не під силу стандартній дрилі. При цьому користувач витрачає менше зусиль і часу на роботу.

Ось найпопулярніші моделі перфораторів, які купують найчастіше:

  1. Уралмаш ПЕ 950.
  2. Makita HR2470.
  3. Зеніт ЗП-1100 DFR.
  4. Світязь СП 26-10 Р (68356).
  5. Forte RH 32-17 RV (60114).
  6. Техас ТА-01-352 (1200 Вт).

Різновиди перфораторів

За класом обладнання

Побутові моделі відрізняються малою потужністю і невисокою ціною, справляються з домашніми завданнями і не розраховані на тривалу експлуатацію.

Напівпрофесійні варіанти потужніші та продуктивніші, тому можуть використовуватися в складному ремонті і роботі з дуже твердими поверхнями.

Професійні перфоратори характеризуються високою продуктивністю, широким функціоналом і дорогою ціною. Використовуються будівельниками для масштабних робіт, витримують максимальні навантаження.

За виглядом

Прямі перфоратори з горизонтальним компонуванням двигуна відрізняються невеликою вагою, компактними розмірами і невисокою ціною. Зазвичай це побутові моделі для домашнього використання. Незамінні при роботі в обмежених умовах. З мінусів - слабка система охолодження, високе ударне навантаження на мотор.

Бочкові перфоратори з вертикальним двигуном мають низький рівень шуму, витримують інтенсивне навантаження при експлуатації. Завдяки вертикальній конструкції деталі ефективно охолоджуються і не перегріваються, що важливо для професійних моделей для тривалої роботи. З мінусів - високі вага і ціна.

За енергією удару

  1. Легкі (1-2 джоуля) розраховані на побутову експлуатацію.
  2. Середні (3-7 джоуля) відносяться до напівпрофесійних варіантів.
  3. Важкі (8-15 джоулів) призначені для професійної роботи.

Зверніть увагу на потужність пристрою. Вона залежить від типу використовуваного патрона, і коливається в діапазоні від 400 ват до 1,5 кіловат.