Прекрасним рішенням стане іграшкову зброю для хлопчика у подарунок, важливо лише правильно вибрати її, щоб дитина отримувала задоволення від гри.
На що звернути увагу при виборі іграшкової зброї
При виборі іграшкової зброї варто в першу чергу звернути увагу на такі деталі:
- вік дитини – дуже важливий момент, наприклад, дитині, якій менше 3 років небезпечно купляти пістолет що стріляє патронами, а хлопчику старше 5 років буде просто не цікаво гратись іграшкою, яка має лише звукові ефекти;
- уподобання – від них залежить вибір виду зброї (тут вибір великий, може бути метальна, вогнепальна, помпова, водяна, холодна);
- ефекти – для маленьких діток світловий та звуковий, для 5 – 9 років пістони, для 9 – 12 – снайперський приціл;
- матеріал – найважливіше, щоб він був безпечним, нетоксичним, присутність різкого запаху може говорити про небезпеку для здоров’я дитини, варто бути обережним;
- вартість – тут все залежить від фінансових можливостей, зазвичай новинки вартують більше простих звичних всім іграшок, але вони будуть цікавіші малюку.
Правильно підібрана іграшкова зброя дозволить дитині насолоджуватись грою, розвивати свою уважність, спритність, а батькам не хвилюватись про безпеку малюка.
Чи варто купляти дитині іграшкову зброю
Багато батьків переконані у тому, що дитина, яка грається такими іграшками буде рости агресивною та жорстокою. Психологи заперечують прямий зв'язок ігор у «війнушки» та жорстокістю дітей. Тут справа в іншому, діти, особливо представники сильної статті, мріють відчути себе героєм, здатним врятувати світ і саме іграшкова зброя часто допомагає відчувати себе впевнено та уявляти рятівником світу від злих ворогів. Нічого небезпечного в таких іграх немає, звичайно, якщо іграшки підібрані правильно, все відбувається під контролем батьків та не виходить за межі дозволеного.
Зазвичай, ігри з іграшковою зброєю є рухливими, дитина активно проводить час, зо сприяє фізичному розвитку, тренуванню витривалості та сили. Якщо малюк уявляє себе позитивним героєм, який намагається врятувати світ, справляється з злими та поганими створіннями, в майбутньому дитина зможе постояти за себе та в випадку небезпеки захистити себе від хуліганів.