Пропонуємо ознайомитися з декількома правилами при роботі з підшипником для продовження його терміну служби. А на сайті https://podsnab.ru/6-rolikovye_podshipniki ви зможете по доступній ціні придбати якісні роликові підшипники.
- При тривалому зберіганні підшипників потрібно забезпечити захист від вологи, оскільки вони піддаються корозії. Попадання навіть невеликої кількості рідини на поверхню деталі призведе до незворотних наслідків. Також звертаємо увагу, що зберігати підшипники безпосередньо на підлозі зовсім не можна, оскільки там часто утворюється конденсат. Тому розміщуйте їх на полицях бажано з дерева в приміщеннях із середнім рівнем вологості і де немає різкої зміни температури. Якщо у вас є конічні роликові типи підшипників, то між їх зовнішніми кільцями і роликами необхідно помістити промаслений папір або пластиковий пакет.
- Виймайте деталь максимально обережно, щоб уникнути пошкодження - використовуйте спеціальні пристосування. Якщо підшипник заклинило або його встановлювали з запрессовкою / з натягом, то виймайте його після нагрівання внутрішнього кільця. В цьому випадку можна використовувати паяльну лампу. Але не вдавайтеся до допомоги газового різака - він зіпсує підшипник, так як змінить структуру кристалічної решітки сталевого сплаву.
- Для очищення дрібних підшипників досить помістити деталь в ємність з одним з чистячих засобом: гасом, розчинником, уайт-спіритом або іншим. Після цього виріб потрібно сполоснути гарячим розчином. Якщо у вас великий підшипник або багато дрібних, то використовуйте спеціальні промивні ванни, обладнані електричними тенами для нагріву і насосами. Після процесу очищення вироби слід просушити з використанням стисненого повітря.
- Після того як підшипник очищений, перевіряється наявність слідів зносу або пошкоджень. Перед консервацією він обмазується мастилом. Як правило, якщо деталь має сильний знос, то вона неремонтопридатна. Але деякі недоліки все-таки можна виправити. Від слідів корозії позбавляються за допомогою простої наждачного паперу. Знос контактної поверхні або області доріжки гойдання виправляють шліфуванням. Задираки також усувають за рахунок шліфовки і подальшої поліровки.
- Діставати деталь з упаковки варто тільки при безпосередній установці. Це убезпечить деталь від непотрібних забруднень. При цьому зверніть увагу на те, що не варто перед установкою видаляти консервант або мастило від виробника.