М'яку іграшку можна взяти в дитячий садок, щоб не так драматично переживати розлуку з мамою, укладати спати, наспівуючи колискові пісеньки, розповідати казки і приказки, використовуючи для рольових ігор. Але це можливе лише в тому випадку, якщо іграшка дійсно якісна, довговічна, безпечна, приємна і зручна. Інтернет-магазин https://darinkatoys.com.ua пропонує саме такі чужові дитячі забавки!
Значна роль м'яких іграшок для дитини
Іграшка в усі історичні епохи допомагала дитині формувати особистість, фізичні і моральні якості. Ці вироби здатні задовольняти і розвивати естетичний смак малюка, заохочувати прагнення до колективних ігор. Плюшевий друг допоможе дитині:
- налагодити дружні контакти з оточуючими;
- відчути себе дорослим, взяти на себе певні обов'язки по догляду за іграшкою;
- подолати страхи і самотність;
- пізнати різні емоції;
- висловлювати свої погляди на життя через дії;
- бути впевненим у собі;
- розвивати уяву.
Звичайно, батьки повинні створити правильні умови для взаємини дитини з іграшками, щоб малюк не прив'язувався надмірно до плюшевих друзів. Іграшки повинні заохочувати прагнення дітей до колективізму, а не закриватися в собі і залишатися наодинці.
М'яка іграшка для дитини - якою вона має бути
Щоб дитина із задоволенням проводила час з м'якою іграшкою, вона повинна бути приємного забарвлення, з кумедною, милою і добродушною мордочкою, променистими очима. Малюк повинен довіряти пухнастому звірку!
Обов'язково - реалістичною: або аналог тварини, або персонажа з улюбленого мультфільму. Забарвлення іграшки відповідати дійсності: якщо це зайчик, щось не червоного або зеленого кольору, якщо це м'яка іграшка мавпочка - не рожеве чи блакитне. Колір краще вибирати ніжний, пастельний, з мінімумом художніх прикрас.
Іграшку дитина повинна розуміти, охарактеризувати і пояснити - наприклад, у зайчика маленький хвостик, а у слона довгий хобот. Тому ведмідь не повинен бути з довгими вухами або лисиця з великими зубами.
Також потрібно відзначити, що плюшева іграшка може стати для малюка супутником в його пригодах. А тому розміри вироби не повинні бути габаритними - мавпочка або собачка зобов'язані бути легкими, щоб малюк не втомлювався їх тримати і носити в руках.
Увага: для дітей до 3 років іграшка не повинна містити дрібні деталі, бажано без довгого ворсу. Обов'язково без слідів фарби і різкого запаху.
Правила вибору дитячої м'якої іграшки
Найпоширеніші види - це зворушливі ведмедики, цуценята, улюблені дітьми герої мультфільмів - Вінні Пух, Міккі Маус, Дональд Дак та інше. Перед покупкою товару важливо ознайомитися з інструкцією, сертифікатом на виріб, вивчити склад наповнювача.
Батькам важливо подбати, щоб м'яка іграшка для дитини відповідала всім стандартам якості:
- гіпоаллергенність;
- нетоксичність;
- цілісність;
- відсутність грубих швів;
- можливість випрати і пропилососити.
Ще одна якість хорошої м'якої іграшки - це її відкритість для різноманітних дій дитини. Якщо іграшка буде занадто жорстка, то малюк не зможе варіювати позу, плескати в долоні, смикати лапками та інше. Можна вибрати м'яку іграшку з вбудованим звуком, щоб відтворювати слова дитини або наспівувати їй веселу пісеньку. А ось іграшки з певним набором слів дуже швидко набридають карапузові і відправляються в далекий кут, стаючи нецікавими.
Важливо звернути увагу на якість наповнювача, в складі синтепону, штучного хутра або синтетичного пуху можуть бути дрібні гранули, які дозволяють активізувати дрібну моторику чада.