Для максимальної зручності мами і майбутнього малюка при покупці наряду варто дотримуватися кількох золотих правил. Замовити і вибрати одяг для вагітних в Києві можна тут.
Головні критерії вибору
Найголовніше, на що слід звернути увагу при покупці одягу вагітній жінці - це її особисті відчуття і комфорт. Майбутня мама повинна відчувати себе вільно і невимушено в будь-якої моделі.
Не рекомендується в цей період носити вузькі спідниці, обтягуючі сукні, доведеться відмовитися від улюблених джинсів, що врізаються в живіт. Подібні речі перешкоджають кровообігу і викликають набряки, що призводить до варикозного розширення вен. Для максимального комфорту підійдуть брюки та спідниці з широкою кулиской з м'якого трикотажу, регульована в залежності від величини живота.
Один з найголовніших факторів - тип матеріалу, використовуваного для пошиття одягу. Найкраще віддати перевагу бавовні, трикотажу, віскозу.
При виборі одягу варто враховувати такі фактори, як:
- зручність;
- натуральність тканини;
- фасон і крій;
- розмір;
- якість пошиття.
Жінки нерідко відчувають підвищену чутливість шкірних покривів і скаржаться на свербіж, тому найкращим варіантом в цьому випадку будуть широкі лляні сукні-сорочки.
Щоб підібрати максимально комфортний варіант, можна скористатися послугами спеціальних магазинів, що продають речі для вагітних і годуючих жінок.
Переваги такого одягу очевидні:
- виробники використовують в пошитті тільки натуральний текстиль — льон, вовна, бавовна;
- вироби мають крій, що враховує нові форми і лінії тіла;
- багатофункціональні моделі можуть використовуватися до пологів і під час годування;
- речі мають сертифікати якості і надійний рівень екологічної безпеки;
- використовувані тканини проходять контроль на алергенність.
Щоб виглядати стрункіше, потрібно вибирати моделі прямого крою однотонного кольору. Зайві об’єми прекрасно приховає матовий матеріал без відливів і блискучих принтів. Для любительок вузьких речей підійде трикотаж з додаванням еластану - нитка добре тягнеться і дозволяє зберігати свободу руху.
Натільна білизна
Особливу увагу необхідно приділити вибору одягу, що прилягає до тіла. Синтетична білизна може викликати свербіж і роздратування, а щільний поліестер — приводить в тонус матку.
Вироби, що стикаються зі шкірою, повинні бути виготовлені виключно з натуральних тканин. Нижня білизна не повинна тягнути і тиснути. У другому триместрі рекомендується відмовитися від звичайних бюстгальтерів з чашками. Щоб зберегти форму грудей і підготуватися до лактації, потрібно підібрати ліфчик з трикотажу або бавовни на широких бретельках. При виборі нового гардероба краще покладатися на відчуття комфорту під час примірки.