У порівнянні з традиційними методами (висмикування, шугарінг, ваксинг, електроепіляція) лазерна епіляція має вагомі переваги:
- довготривалий результат,
- невисока хворобливість,
- припинення росту волосся в епільованій області (при голінні, висмикування даний ефект не спостерігається).
Єдине обмеження щодо застосування лазерної епіляції - це необхідність в спеціальній апаратурі, яка недоступна в домашніх умовах. Але і вдаватися до неї доведеться набагато рідше, ніж до станків для гоління або ручному пристрій водою. Бажаєте придбати ефективний апарат по розумній вартості? По посиланню https://alvi-prague.ua/uk/ustatkuvannya-dlya-lazernoyi-epilyatsiyi/ ви зможете ознайомитись з сучасними моделями, які пропонує компанія Alvi Prague.
Механізм лазерної епіляції
Принцип роботи приладів для лазерної епіляції побудований на тому факті, що поглинання світлової енергії різними речовинами шкіри відбувається переважно на різних довжинах хвиль. Обравши джерело випромінювання (лазер) з фіксованою довжиною хвилі, на яку припадає пік поглинання енергії меланіном, ми доб'ємося руйнування волосяного фолікула - структури, звідки росте волосся і де концентрація меланіну досить висока.
Види лазерів, що використовуються в апаратах для епіляції
- Першим лазером для видалення волосся, застосованим до даної мети, став рубіновий, що працює на довжині хвилі 694 нм. Епіляція на апараті з даними лазером відрізняється високою хворобливістю, так як його випромінювання надто добре поглинається меланіном не тільки волосяного фолікула, а й меланіном клітин епідермісу шкіри.
- Наступним лазерним апаратом для епіляції, які прийшли в апаратну косметологію, став олександритовий (довжина хвилі 755 нм), який використовується і зараз, хоча і став уже здавати свої позиції діодному лазеру, оскільки може працювати тільки зі світлою шкірою і темним волоссям, в такому випадку контраст у вмісті меланіну у волоссі і в епідермісі досить великий.
- Неодимовий лазер (1064 нм) був розроблений спеціально для темношкірих людей, так як довжина хвилі 1064 нм практично не поглинається меланіном і не буде нагрівати епідерміс темношкірих людей, в якому міститься велика кількість меланіну. Зате ця довжина хвилі добре поглинається гемоглобіном, оксигемоглобіном і водою, тому при впливі лазерного випромінювання з довжиною хвилі 1064 нм при проведенні епіляції відбувається руйнування судин, що живлять волосся. Даний вид епіляції високо хворобливий.
- Найбільш оптимальним лазером для апаратів, призначених для епіляції, став діодний (800 нм). З його допомогою можна видаляти волосся на шкірі I-VI фототипів і на засмаглій шкірі, що не може дозволити собі жоден інший апарат.