Закордонні тури
На час весняних канікул на закордонні тури ціни порівняно невисокі. Головне, щоб клімат не змінювався - медики не рекомендують дітям з ослабленим імунітетом їхати на тиждень в країни з жарким кліматом. Позасмагати і купуватися можна буде і влітку. А ось поїхати в Європу - відмінний варіант, оскільки температура повітря практично від нашої не відрізняється. Зміна обстановки і цікаві екскурсії підуть дитині тільки на користь.
Дитячий табір
Якщо ж дійсно потрібен відпочинок, то поїхати можна в Карпати. Свіже гірське повітря зміцнить здоров'я вашого чада. Не можете поїхати разом з дитиною? Можна відправити дитину в дитячий табір. Ось тут https://childcamp.com.ua/ua/news/vesennie-kanikuli-2020 ви можете ознайомитись з розкладом весінніх канікул на 2020 рік.
Заїзди в табори на весняні канікули починаються, як правило, в суботу-неділю. Тривалість становить 6-8 днів. У вартість програми зазвичай входять трансфер, проживання, харчування, заходи і розваги.
По суті, весняний табір мало чим відрізняється від літнього. Єдине, що замість загоряння й купання на пляжі дітлахи будуть плескатися в закритому басейні, та й забавам на свіжому повітрі може перешкодити погана погода. Але на цей випадок у організаторів завжди припасені захоплюючі ігри.
Відпочинок вдома з користю
Однак якщо в весняні канікули відпочивати, потім складно повернутися в навчальну колію. Тому психологи рекомендують, що краще не займатися неробством, а змінити сферу навчання. Наприклад, можна записати дитину на тижневі курси, скажімо, хенд-мейд або орігамі. Мозок буде відпочивати від шкільної програми, але повернеться до неї буде легко.
У школах зазвичай дають завдання на канікули - хоча б список літератури, яку потрібно прочитати. Завдання батьків - проконтролювати, щоб дитина не закинула ці заняття. Списки зазвичай вішають в холі школи на стенді дитячому, так що з ними можна ознайомитися. Цікаво, що, прочитавши книги зі шкільної програми самостійно, учень з більшою ймовірністю отримає задоволення від читання, ніж якби він проходив ці ж твори з учителем: в умовах «зобов'язалівки» важко сприйняти художнє оповідання з щирим інтересом.