Препарати, що поліпшують зір

Погіршення зору — це серйозна проблема для будь-якої людини, яка таким чином втрачає можливість жити повноцінним життям. Повернути здоров’я очей допоможуть спеціальні фітопродукти, які не дозволяють ультрафіолетовим променям шкідливо діяти на очні тканини.

Сучасні препарати для поліпшення зору зменшать втомлюваність очей, якщо ті стикнулися із тривалими навантаженнями. Таким чином, відбувається профілактика можливого зорового зниження у тих людей, які, внаслідок специфіки своєї роботи, перевантажують свій зоровий зоровий орган.

Рекомендовані препарати

На сайті amrita.com.ua можна придбати наступні препарати, що сприяють покращенню зору:

1. Лютеїн-М, 30 таблеток.

2. Оковіт, 60 таблеток.

3. Офтальмосан-М, 50 таблеток.

Лютеїн-М

Така дієтична добавка на рослинній сировині є ефективною, якщо очі комплексно оздоровлювати при катаракті, а також таких діагнозах, як підвищений внутрішньоочний тиск та діабетична ретинопатія.

Її застосовують, щоб протистояти шкідливій дії променів ультрафіолету на очні тканини. Препарат покращує гостроту зору. Відзначається антиоксидантною та загальнозміцнюючою діями.

Серед складових компонентів фітокомплексу Лютеїн-М варто виокремити такі:

1. Лютеїновий екстракт.

2. Чорничні плоди.

3. Цинк.

4. Таурин.

5. Топінамбуровий корінь.

6. Вітамін С.

7. Вітамін А.

Завдяки дії лютеїнового екстракту тканини ока почуваються в безпеці, адже фільтрується агресивна частина спектру в світловому потоці, стають кращими гострота зору та чутливість до світла, зменшується вірогідність того, що вільні радикали можуть пошкодити чутливі тканини.

Чорничні плоди містять вітамін С, флавоноїди, а також таніни. Ефективно лікують кон’юнктивіти, зниження зорової гостроти та погіршення адаптації очей до темноти.

Цинк є головним мікроелементом, який потрібен організму людини. З його допомогою активізуються біохімічні реакції, що відповідають за ріст і розвиток організму, а також те, як швидко загоюються рани, синтезуються гормони та зменшуються запальні реакції.

Серед усіх амінокислот, що містяться у сітківці ока, найбільш поширеною є таурин. Він пришвидшує процеси, що нормалізують зір і адаптують до світла фоторецептори в сітківці.

У топінамбуровому корені знаходиться інсулін, який виводить з організму токсичні речовини. Також він сприяє зниженню рівня цукру в крові та кращій роботі шлунку.