Основи правильного догляду за шкіряною курткою в домашніх умовах

Шкіряний одяг виглядає дуже ефектно і красиво. І, як все гарне, він вимагає уваги і турботи. Про це сьогодні і поговоримо.

Модний і якісний верхній одяг - основа вашого вишуканого стилю і комфорту. Саме такий пропонує інтернет-магазин https://fursfactory.com.ua/, тут по доступній вартості ви зможете придбати чудові шуби, жилети, кардигани, пальто, парки, шкіряні жіночі і чоловічі вироби відомих виробників. 

Вішаємо правильно

У двох словах про зберігання шкіряних курток можна сказати так - як повісите, так вона і буде виглядати. Натуральна шкіра - це дуже ніжний матеріал, дуже схильний до деформації і розтягування. Тому не залишайте шкіряну куртку надовго підвішеною за петельку на гачку. Деформується так швидко, що й не помітите! Вішайте куртку тільки на вішалку за розміром і з широкими плічками.

Як чистити шкіряні речі

Рідко кому вдається повністю уникнути будь-яких плям або забруднень на шкірі за весь період носіння. Якщо побачили пляму, не поспішайте її відразу видаляти, спочатку проведіть маленький тест. Капніть на куртку водою. Якщо крапля води залишається на поверхні і скочується - прекрасно! Це означає, що бруд можна спокійно видалити злегка вологою тканиною. Якщо крапля води вбралася в шкіру, і вона потемніла, то, відповідно, водою, на жаль, нічого видаляти не можна.

Перш ніж випробувати на куртці новий засіб для чищення, завжди попередньо тестуйте його на непомітній ділянці шкіри. Нанесіть, залиште на 5-10 хвилин, видаліть серветкою і перевірте, чи не змінилася шкіра до невпізнання. Якщо змінилася, то порадійте, що це сталося з маленькою непомітною ділянкою, а не з усією курткою.
 
Як вибирати засіб для чищення шкіряної куртки

Тут все максимально просто. Використовувати можна тільки той засіб, який підходить типу шкіри вашої куртки. Найпростіше - вода і мило або вода з шампунем. Ідеально, якщо це спеціальний засіб для шкіри. І забудьте про гліцерин і касторове масло. Це минуле століття! Все одно що підлоги натирати піском. Так-так, саме так їх раніше мили.
 
Незначні забруднення

Раз вони невеликі, то і видаляти ми їх будемо найпростішим способом - за допомогою води і мила. Спочатку протріть пляму вологою ганчірочкою, а потім витріть його сухою серветкою. Посилено терти шкіру не треба. Пам'ятайте, що шкіра - матеріал ніжний і грубість не любить.

Сольові відкладення на шкірі

При вологій вітряній погоді таке явище - не рідкість. Тут важлива швидкість реагування. Успіх заходу залежить від того, наскільки швидко ви помітите відкладення і видалите їх. Все, що потрібно для видалення, - це волога ганчірка. Не чекаючи поки куртка висохне, просто зітріть відкладення. Інакше ви можете дочекатися, коли висохлі сольові плями перетворяться в тріщини.

Шкіра стала сухою і грубою

У цьому випадку потрібен кондиціонер для шкіри. Кондиціонер відмінно відновлює жировий баланс в шкірі і попереджає її висихання і тріщини. Але тут важливо не переборщити, інакше заб'єте пори, і шкіра потьмяніє.

Поношені і потьмянілі місця

Дуже ароматне рішення: свіжа шкірка апельсина! Це не жарт. Просто протріть ці місця шкіркою, і ви здивуєтеся, як змінилась на краще ваша куртка.

Чого категорично не можна робити

  • Прати шкіряні речі в пральній машині або в тазі. Це буде останнє прання в житті цієї речі!
  • Ходити в шкіряних речах під проливним дощем. Тому, якщо у вас принципово немає парасольки, але з'явилася шкіряна куртка, то парасолі доведеться полюбити.
  • Виводити самостійно дуже сильні плями і забруднення. Довірте це хімчистці.
  • Використовувати для чищення агресивні речовини. Наприклад, ацетон, бензин, спирт.
  • Зберігати шкіряні речі у вологих місцях, щоб ніколи не дізнатися, що таке цвіль.
  • Розміщувати пестициди в безпосередній близькості від шкіри. Вона моментально все вбирає! А таке амбре шкіряній куртці зовсім ні до чого.