Поради щодо вибору робочих рукавиць

Засоби індивідуального захисту для рук використовуються у випадках, коли необхідно працювати з небезпечними матеріалами, і агресивними речовинами.

Якісні робочі рукавиці, які можна купити на https://sila-tool.com.ua/catalog/spetsodezhda-i-siz/perchatki-zashchitnye/, надійно захищають від хімічних і механічних пошкоджень: реагентів, порізів, скалок, опіків, поранень і бруду. Виготовляються з міцних матеріалів високої щільності, яка варіюється від 300 до 900 г / м2 і вище.

При створенні використовуються брезент і інші синтетичні волокна. Тканини просочують спеціальними захисними речовинами, які володіють водовідштовхувальними і вогнетривкими властивостями.

Щоб зробити правильне рішення і не помилитися у виборі правильної моделі, пропонуємо кілька рекомендацій.

Поради щодо вибору робочих рукавиць

  • Якщо робота виконується цілий рік, придбайте 2 комплекти: один на літо, інший на зиму. У першому випадку вибирайте легкий натуральний текстиль, у другому - утеплені і ущільнені моделі на байці і з брезентовим надолонником.
  • При перенесенні вантажів важливо захистити руки від пошкоджень. Довговічністю і міцністю відрізняються вироби з двома наладонниками.
  • Варіанти з подвійним швом більш практичні і міцні, професіонали схиляються до придбання такої продукції.
  • Щоденні навантаження припускають наявність міцнішою екіпіровки. Підійдуть моделі з тканини підвищеної щільності з міткаліевимі накладками.
  • Залежно від специфіки трудового процесу, вибирають вироби з різних матеріалів: латексу, каучуку, шкіри, натурального або синтетичного текстилю.

Класифікація

  • З одним наладонником. Придатні для контакту з цеглою або арматурою. Завдяки вогнетривкому просоченню, підходять для зварювальних і інших видів діяльності, пов'язаних з підвищеною температурою об'єктів.
  • З двома наладонниками. Реалізуються для роботи будь-якої складності і підходять для всіх сфер виробництва. Міцність і несхильність зносу - їх головні переваги.
  • Комбіновані. Надійний захист від вогню забезпечує бавовняна тканина, з якої роблять спецодяг.
  • Також розрізняють вироби за типом матеріалу: брезентові, хб, гумові і т.д. Кожне з них витримує зіткнення з різного типу речовинами і оберігає шкіру від небажаних контактів.