Однак такий метод, по-перше, призводить до скорочення площі приміщення, по-друге, стіни будівлі не прогріваються і з часом починають руйнуватися через коливання температур. І навіть найбільш високоякісна фасадна фарба не витримає такого температурного режиму. Крім того, внутрішнє утеплення не дозволяє уникнути утворення конденсату на стінах, а це призводить до ураження будівлі грибком і цвіллю. Тому такий спосіб не отримав належного поширення.
Більш популярним виявилося зовнішнє утеплення, причому як для реконструйованих будівель, так і для нового будівництва. Винятком є лише випадки, коли зовнішнє утеплення неможливо з тих чи інших технічних або конструктивним причин.
Звичайно, довірити таку роботу потрібно досвідченим фахівцям, зокрема компанії "Тепла Квартира", яка на протязі багатьох років успішно займається зовнішнім утепленням в Києві і області. На сайті https://tepla-kvartyra.kiev.ua/uteplenie-kvartir/ ви зможете отримати професійну консультацію, дізнатись про вартість робіт і матеріалів, а також залишити заявку на здійснення робіт по утепленню фасадів
Для виконання зовнішньої теплоізоляції використовують спеціалізовані матеріали з досить високими теплотехнічними характеристиками у вигляді плит або матів. Кріпляться такі плити за допомогою синтетичних клеїв і паст, або полімерних розпірних анкерів.
Переваги зовнішнього утеплення від компанії "Тепла Квартира"
- стіни будівлі надійно охороняються як від впливу атмосферних явищ, так і від коливань температури, забезпечуючи достатню термостабільність, що важливо не тільки в зимовий період, але і влітку, коли зовнішня ізоляція дозволяє уникнути перегріву стін. Це особливо важливо, оскільки саме ці фактори є одними з найбільш частих причин руйнування стін.
- при зовнішньому утепленні стін, коли утеплювач повністю покриває зовнішню поверхню бетонних елементів, вирішується проблема утворення "містків холоду". Це важливо, оскільки бетон має більшу теплопровідність, ніж цегла.
- зовнішнє утеплення крім захисту фасаду будівлі від пошкоджень підвищує і його звукоізоляцію, а виніс точки роси за конструкцію стіни захищає її від намокання, випадання конденсату й утворення внаслідок цього цвілевого нальоту. І фарба для фасадів повинна бути також спеціалізована, хорошої якості, правильно обрана і належним чином нанесена на поверхню.
- зберігається корисний об'єм приміщення. Це особливо актуально для і без того невеликих будівель.
- вибір утеплювачів і рішень для захисту утеплювача набагато більший.
Основним завданням при такому способі вирішення питання щодо збереження температури всередині приміщень є захист теплоізоляційних матеріалів від атмосферних впливів - опадів і сонячного випромінювання.
За типом конструкції захист теплоізоляційного шару ділиться на дві групи: системи зовнішнього утеплення "мокрого" типу і системи утеплення фасадів з вентильованим повітряним прошарком. І фарба для фасадів повинна бути також спеціалізована, хорошої якості, правильно обрана і належним чином нанесена на поверхню.