Хімічне і апаратне зняття гель лаку: яку технологію вибрати?

Гель-лак набув широкого поширення, завдяки високій стійкості, здатності зміцнювати нігтьову пластину, величезною палітрою відтінків і ефектів. Використовувати його можна в домашніх умовах, озброївшись спеціальною лампою і подивившись кілька майстер-класів.

У новачків складності виникають на етапі зняття покриття. Які ж існують техніки видалення гель-лаку? Як виконати процедуру швидко і безпечно?

Які техніки використовуються для зняття гелевого покриття

Існує три основних способи - це:

  • розм'якшення і спилювання;
  • зняття спеціальним апаратом з фрезою;
  • розчинення в стімері.

Перша технологія передбачає використання ремевура і звичайної фольги. Нігтьові пластини обробляються спеціальним засобом, що розм'якшує гель. Необхідність в застосуванні фольги обумовлюється можливістю прискорення процесу. Потрібно почекати 10-15 хвилин, а потім приступати до акуратного спилювання покриття за допомогою жорсткої пилочки. Залишки в важкодоступних місцях усуваються м'якою пилою. Ніготь потрібно відполірувати перед наступним нанесенням покриття. Це забезпечить його рівномірне нанесення.

Професіонали використовують апаратне зняття гель лаку, при якому відсутня необхідність в попередній підготовці. Завдяки різним насадкам покриття легко видаляється в важкодоступних місцях. Висока швидкість процедури досягається за рахунок одночасного зняття топа, декору, бази. Але при необхідності прибирати можна тільки один або два шари. Додаткова перевага застосування апарату - легкість коригування довжини, форми нігтьової пластини. Можливо навіть посунути кутикулу. Відсутність додаткової обробки виключає ризик пересушування шкіри, виникнення алергічних реакцій та подразнень на косметичні засоби.

Порівняно недавно у продажу з'явилися прилади під назвою стімер. Технологія зняття покриття з їх застосуванням також передбачає обробку ремувер. Потім пальці поміщаються в апарат, де відбувається випаровування і розчинення лаку. Тривалість процедури становить 10 хвилин. В ході її проведення знімаються всі шари. Професіонали помітили, що дана методика все ж має недоліки. Вона знижує міцність натуральних нігтів, робить їх ламкими.

Щоб виключити ймовірність нанесення шкоди манікюру, довіряти його проведення, в тому числі, зняття старих декоративних покриттів, необхідно професійним майстрам.