Як вибрати чоловічий міський рюкзак

Якщо ви віддаєте перевагу практичності, тоді точно погодьтеся, що в місті немає більш зручного способу переносити речі, ніж рюкзак.

Ось тільки підібрати міської рюкзак, як виявилося, не так просто. Справа в тому, що на вітчизняному ринку з'являється все більше пропозицій, розібратися в яких не кожен зможе. Але можете бути певні, що рюкзак, придбаний в інтернет-магазині goodbags.kiev.ua, буде повністю відповідати вашим запитам якості, функціональності і естетики. 

Види міських рюкзаків

Існує кілька варіантів конструкції міських рюкзаків, які б точно сподобалися чоловікам. Розглянемо кожен з них більш детально:

  • Слінг. Так називають невеликі за обсягом рюкзаки (до 20 літрів). Їх відмінна риса - форма. Зазвичай вона трикутна. Для перенесення використовується всього одна лямка. Модель дуже зручна. З недоліків можна виділити той факт, що в такий рюкзак неможливо покласти ноутбук - занадто маленька місткість і невеликий розмір будуть в цьому перешкоджати.
  • Класичний. Це дуже проста модель, що має прямокутну форму і дві лямки для перенесення. Розмір сумки може бути різним, але відмінна риса одна - усередині такого рюкзака можна з комфортом носити досить велику вагу. Якщо потрібен варіант для щоденного використання, це ідеальний вибір. Розробники багато уваги приділяють підвісній системі подібних моделей. Наприклад, багато рюкзаки обладнані складними конструкціями з лямок, поперековими і грудними ременями і ортопедичною спинкою.
  • Рюкзак-портфель для міста. Найбільше підійде діловим чоловікам, які часто носять костюми. Такий рюкзак виконують зі шкіри або шкірзамінників. Якщо заховати лямки, модель відразу перетворюється в портфель, який з легкістю можна перенести в руці, не псуючи при цьому діловий образ.
  • Складаний. Завдяки тому, що виготовляється з дуже легких тканин, такий рюкзак можна запросто скласти. Навіть великий рюкзак такого формату може зайняти мінімум місця. Їх можна покласти в кишеню, в відділення звичайної сумки. Часто використовуються, щоб донести з магазину продукти і т.п. Щоб такий рюкзак прослужив якомога довше, головне, правильно вибрати тканину. Важливо щоб вона була не тільки легкої і тонкої, але і міцною.
  • Рюкзак roll-top. Має не більше одного великого відділення і має цікавий дизайн. Для виготовлення використовуються герметичні тканини, на яких проклеюють шви, щоб вони не пропускали вологи. Завдяки цьому, подібні рюкзаки можна носити навіть у дощову погоду, не побоюючись, що вміст буде пошкоджено водою. Доглядати і прати тканину досить просто. Бруд в неї просто в'їдається.

Матеріали, з яких роблять міські рюкзаки

Існує безліч матеріалів, які можна використовувати для виготовлення міських рюкзаків. Розглянемо найбільш популярні:

  • Простий нейлон. Це недорогий, міцний і невибагливий в догляді матеріал. Але наскільки він якісний, залежить від щільності тканини, просочень, якими виробники оформляють свій товар, а також особливостей плетіння. Якщо плетіння слабке, коли тканину за щось зачепиться, швидше за все, пошкодиться. Воду нейлон частково пропускає, але якісне просочення здатне це виправити. Проте під дощ з ним краще не потрапляти.
  • Кордура (CORDURA). Це особливий різновид нейлону, для виготовлення якої використовувалося особливе плетіння. Щоб знизити ризик промокання, матеріал обробляють водовідштовхувальним просоченням. Кордура досить грубий матеріал, і не сильно приємний на дотик, але його можна назвати практично не вбиває.
  • Баліістичний нейлон. Ще один різновид нейлону, який спочатку розробляли для військових. Він вийшов досить щільним, непогано захищений від води і стійкий до розривів.
  • Ріпстоп. Має високу витривалість до розривів і водонепроникний. Волокно тонке і легке. Зазвичай використовується для виготовлення складних рюкзаків. Також його люблять комбінувати з іншими матеріалами, коли потрібно поліпшити зносостійкість рюкзака.
  • Поліестер. Одна з альтернатив нейлону. У цій тканини використовується дуже дрібне плетіння, завдяки чому волокно відрізняється відмінними водовідштовхувальними властивостями. Бруд практично не пристає, а розірвати поліестер зможе не кожен. Для виготовлення рюкзаків часто використовують різновид матеріалу, покритого термопластичних поліуретаном.
  • Шкіра і шкірозамінник. Досить важкий матеріал, зате він виглядає презентабельно і дуже практичний. Такі рюкзаки можуть використовувати люди, яким важливий зовнішній вигляд моделі.