Як переконують фахівці будівельної індустрії, саме енергозберігаючі вікна є найоптимальнішим вибором. Адже вони мають ряд суттєвих переваг перед звичними пластиковими аналогами. А на сайті https://www.alias.zp.ua/ceny-2 ви зможете замовити такі вироби в компанії АЛИАС, яка пропонує по вигідній ціні якісні вікна відомих виробників Стеко, Рехау і Века.
Як показують численні тести, енергозберігаючі ( їх ще називають низькоемісійні) склопакети суттєво підвищують показники енергоефективності пластикових вікон, а саме вони знижують знижують до мінімуму тепловтрати приміщення, проникнення шкідливого для організму ультрафіолетового проміння, і загалом роблять мікроклімат в приміщенні максимально сприятливим.
Щодо принципу функціонування цих склопакетів, то в його основі закладена здатність скла відбивати довгі інфрачервоні хвилі. Тому і взимку в домівці тепліше стає, а влітку прохолодніше, і це без додаткових енерговитрат.
Характерні особливості енергозберігаючого скла
При виробництві таких склопакетів використовується так зване низькоемісійне скло. Його основна властивість - повільніше поглинання і менші втрати, у порівнянні зі звичайним, тепла, завдяки чому вдається зберегти до 90% теплової енергії, яке би за звичних умов неминуче би втрачалось.
Завдяки унікальним властивостям низькоемісійного скла стає можливим встановлювати в житлові приміщення однокамерні склопакети, які за своїми характеристиками опору теплопередачі переважають традиційні двокамерні аналоги. Це, в свою чергу, знижує вагу виробу, робить простішим монтаж, і навіть дозволяє зекономити.
У цих конструкціях міжсклопакетний простір наповнений спеціальним інертним газом (зазвичай використовують аргоном, чи криптон), що додатково підвищує показники теплоефективності до 8%.
Низькоемісійні склопакети: види
Для виготовлення описуваних енергозберігаючих конструкцій використовують наступні технології і матеріали:
- K-скло отримується шляхом технологіїї піролізу - гаряче скло піддається обробці (нанесення) оксидів олова і сполук індію. Отримане покриття характризується стійкістю до механічних впливів, дій агресивних речовин, є досить міцним і довговічним.
- I-скло виготовляється в процесі плазмового напилення кількох шарів діелектрика срібла, а також захисного шару TiO2, який служить захистом. Отримане покриття у порівнянні з попереднім є менш стійким до хімічних впливів, щвидше пошкоджується, тому i-скло потребує більш дбайливих умов транспортування і експлуатації. Проте таке скло здатностне зберігати до 80% тепла.
Переваги установки енергозберігаючих конструкцій
- Зводять до мінімуму проникнення в приміщення шкідливого ультрафіолетового проміння
- Енергозберігаючі вікна легше значно легші традиційних металопластикових аналогів
- На таких склопакетах значно менше утворюється конденсату конденсату.
- Суттєво знижуються витрати на опалення.
- Застосовуване інноваційне покриття скла практично не знижує світлопропускні характеристики.
- Енергозберігаючі конструкції створюють відмінний мікроклімат в домівці.