Двері прихованого монтажу: особливості і переваги використання

А де ж двері?! Таке питання поставить замовник після їх установки - він просто не зможе знайти приховані двері у своїй квартирі, і в цьому є їх родзинка.

Ви затіяли ремонт? Відмінно! Швидше визначайтеся, які двері хочете встановити. Якщо ваш вибір припав на двері з прихованим коробом - це чудове рішення, а втілити його вжиття вам допоможе компанія BEST DOORS, яка по доступній вартості пропонує в Києві чудові моделі на любий смак і бюджет, достатньо перейти на сайт, обрати вподобаний варіант дверей і зробити замовлення.  

Чому двері невидимі

Непомітність дверних полотен досягається завдяки установці їх на прихованих петлях в особливу раму, повністю заховану в отвір. При виборі дверей прихованого монтажу важливо визначитися: який із двох типів дверей вам необхідний: під обробку «на місці» або повністю готові до експлуатації - аналогічно тому, як продаються традиційні міжкімнатні двері.

  • Двері під обробку. На виробництві будуть лише заґрунтовані. Передбачається, що після установки полотно буде пофарбовано в колір стін, обклеєно шпалерами або декорованою штукатуркою, завдяки чому досягається повний ефект прихованих дверей. Сама «невидима» модель може бути змонтована врівень зі стіною. Ручка при цьому, звичайно ж, є, але теж прихована - являє собою вертикальний розріз по довжині полотна.
  • Двері в заводській обробці. По суті у таких прихованих дверей в стіні залишиться невидимою тільки коробка, але кордони полотна добре вгадуються. Інший раз їх навіть не намагаються приховувати - виконують зі скла, дзеркала, роблять заводське лакування кольоровою емаллю. Можна замовити фанеровку шпоном, що в точності повторює матеріал стінових панелей. Інший досить популярний дизайн-прийом - вибір обробки, абсолютно протилежний матеріалу стін.

Плюси дверей з прихованим коробом

Двері прихованого монтажу достоїнств мають значно більше, ніж недоліків. Причому останні - це, скоріше, технічна сторона питання.

  • Повністю зливається зі стіною. Незамінна річ, якщо в приміщенні заплановані різні двері - міжкімнатні, у ванну, підсобні приміщення, на кухню і т.д. У такому випадку деякі допоміжні двері можна зробити невидимими - наприклад, в гардеробну або підсобну кімнату. Крім того, якщо звичайний дверний проріз відверто псує вигляд стіни (і ваш настрій), краще вибрати прихований під фарбування або обклеювання шпалерами.
  • Не вимагає багато місця. Оскільки лиштва відсутня, двері з прихованою коробкою можна встановити навіть в найвужчому місці - там, де зазвичай не встановиш.
  • Підходить для нестандартних прорізів. При складному монтажі двері з прихованим коробом чи не єдиний підходящий варіант. Простір під сходами, мансардні поверхи зі скошеною стелею, все самі нестандартні отвори в стіні можна приховати потайний дверима. Її конфігурація буває не тільки прямокутною.
  • Збільшений світловий отвір. Деякі варіанти відкривання прихованих дверей дозволяють мати більш широкий світловий отвір, оскільки відсутня коробка в її стандартному розумінні.
  • Нестандартні габарити. Не тільки дуже вузькі, але і дуже широкі і високі прорізи можна оформити за допомогою дверей прихованого монтажу. Більш того, двері збільшеної висоти (240 см і вище) зазвичай виготовляють саме на прихованій коробці. Біля дверей на прихованому каркасі найбільший розмірний ряд полотна в стандартному виконанні. Та й на замовлення ви можете виготовити чи не будь-який нестандарт - навіть точно в висоту стіни. Але пам'ятайте: ціна при цьому буде підвищуватися.
  • Варіативність обробки. Великою декоративною перевагою полотна з прихованим дверним коробом є варіативність обробки. Їх можна абсолютно "розчинити" в просторі і не думати, чи підійде полотно за кольором або стилем до навколишнього інтер'єру. Якщо двері приховані, їх можна обклеїти тими ж шпалерами під фарбування, що і стіну.
  • Втім. якщо двері міжкімнатні, не завжди має сенс їх ховати: прихований отвір в інтер'єрі підтримує мінімалістичний стиль, але він може залишатися важливим візуальним акцентом.
  • Економія бюджету. Приховані двері допомагають в якомусь сенсі економити бюджет замовника. Скажімо, за стилем проекту просяться красиві звичайні двері, але вони занадто дорогі для замовника. У цьому випадку простіше поставити приховані двері і потім, використовуючи різні види обробки, перетворити їх в "невидимку".