Як вибрати штучну новорічну ялинку

Уявити Новий рік без ялинки складно. Та й не потрібно! Адже саме ялинка дарує особливий настрій наступаючого свята, а її прикрашання є доброю традицією.

При виборі різдвяного дерева ми все частіше зупиняємо вибір на штучних ялинках. Натуральні ялинки рідко бувають рівномірно щільними і симетричними з усіх боків, а окремі екземпляри, які дійсно красиво виглядають - коштують досить дорого. А штучна ялинка або сосна часто виглядає набагато красивіше і пишніше натуральних аналогів. Переконатися у цьому можна, якщо ялинка лита купити в компанії "Наша ялинка". 

Крім цього, штучні ялинки мають безліч переваг:

  • Економічність. Таку ялинку не потрібно щорічно купувати. Термін служби залежить від того, з якого матеріалу зроблена ялинка і може становити до 10-15 років.
  • Практичність. Ялинки легко складаються і розкладаються, так як гілки на шарнірах. Штучна ялинка не обсипається і вам не доведеться після новорічних свят збирати по всьому будинку голки.
  • Екологічність і гіпоалергенність. Штучне дерево безпечне для алергіків і виробляється з екологічно чистих матеріалів.
  • Турбота про довкілля. Щороку, встановлюючи на свято штучну ялинку, ви рятуєте живе дерево.
  • Пожежобезпека. Якісні моделі штучних ялинок в досить довго чинять опір дії високих температур і навіть короткочасного відкритого вогню.
  • Різноманіття. Виробник "Наша ялинка" пропонує широкий асортимент штучних ялинок та сосен різних розмірів і форм, з довгими і короткими голками, натурально-зелені, припорошені «снігом» і сліпучо-білі. Від невеличких півтораметрових моделей, до ялинок висотою 3 метра з різним діаметром основи.

Щоб знайти якісну ялинку, яка підійде саме вам, дійте в такій послідовності:

Визначтеся з розмірами

Виберіть місце, де буде стояти ялинка. Вона не повинна стояти на проході і заважати входу-виходу з приміщення. Виміряйте висоту від підлоги до стелі, приблизні відстані між стінами і до великої меблів (диванів і столів).

При виборі в магазині ці розміри допоможуть вам зорієнтуватися. Не забувайте, що у великому магазині з високими стелями ялинка може виглядати маленькою, а вдома несподівано зайняти більшу частину кімнати. Для звичайних квартир добре підходять півтораметрові і двометрові деревця, але якщо висота стель вище стандартної, вибирайте побільше.

Одні ялинки дуже лапаті і пухнасті, інші більш скромні, тут і стануть в нагоді ваші вимірювання відстаней від стін до меблів.

Оцініть матеріал

Найважливіше - це пожежна безпека і нетоксичність матеріалу. Всі ялинки, і справжні, і штучні - пожежонебезпечні, але штучні дерева з поліпропілену можуть витримувати температуру до +110 ° C. Якісний матеріал не повинен мати різкого, специфічного «пластмасового» запаху.

Оцініть якість гілок і хвої

Хвоя може бути двох видів: звичайна одношарова (часто зустрічається, відрізняється невисокою ціною) і двошарова (має прекрасний зовнішній вигляд, голки різної висоти, кольору, товщини). Погладьте хвою проти напрямку росту голок, якщо вона повернеться в початкове положення - товар хороший, погана хвоя може стирчати в різні боки. Ще одна перевірка: злегка посмикайте гілки за голочки, якщо вони обсипаються, то це свідчить про низьку якість товару.

Виберіть вид, стиль і колір

Елегантна ялина чи пишна сосна? Це справа смаку. Вибирайте ту, що припала вам до душі. Крім традиційних зелених відтінків хвойного дерева є варіанти зі сніговим напиленням. Кожен вид представлений в різних розмірах. Загалом, яку б ялинку ви не вибрали, головне - новорічний настрій і відчуття свята!

Створити атмосферу свята також допоможуть хвойні гірлянди різного діаметру, вінки і кулі. За допомогою гірлянд можна легко і швидко прикрасити дверні та віконні прорізи, арки, перила сходів і камінні полиці. При бажанні з відрізка такої хвойної гірлянди ви можете зробити вінок (або придбати вже готовий).