А між тим фронтове життя бійця різноманітне і багатогранне. Він може піти в легку вилазку, де більш важливі скритність і маневреність, при яких громіздкість бронежилета з найвищими класами захисту зовсім ні до чого. І навпаки, при повноцінній бойовій операції наявний у бійця жилет з полегшеними бронепластинами може мати фатальні наслідки.
Іншими словами, береженого Бог береже, де ключове слово «береженого». А саме таким і стає боєць, який вирішив купити плитоноску Plate Carrier, він бере власний захист в свої руки, підбираючи для майбутнього зіткнення відповідні бронеплити.
А щоб захист був надійним, якісна плитоноска, що пропонується магазином ТАКТИК, виготовляється з високоміцних тканин, які створюють з жилета надзвичайно жорстку конструкцію, що витримує попадання осколків і куль, рівномірно розподіляючи енергію від їх удару. Цьому сприяють і кишені для плит, влаштовані таким чином, щоб плити різного класу і розміру в будь-якому випадку фіксувалися жорстко і не створювали незручностей.
Самі ж плитоносні жилети здатні налаштовуватися на будь-який необхідний розмір. І, що важливо, багато моделей плитоносок мають систему екстреного скидання, що дозволяє при необхідності надзвичайно швидко позбутися від спорядження.
4 критерії вибору плитоноски
- Матеріал. Вибирайте плитоноски з кордура 1000 і 1200D. Це найщільніший матеріал. Звичайно, він теж з часом вигоряє і зноситься. Але це станеться не раніше, ніж через 1 рік щоденного носіння даного виробу. Тільки кордура може витримати важкі кевларові, титанові, сталеві або керамічні плити.
- Полегшений Plate Carrier або з бічними бронеплитами. В якій моделі буде найзручніше вирішувати вам. В інтернет-магазині ТАКТИК представлені моделі під плити на груди і спину, а також є під додаткові бічні бронеплити для захисту від осколків. В такому випадку ви будете захищені з усіх боків.
- Евакуаційна петля. Наявність ззаду на спинці плитоноски евакуаційної петлі робить її більш функціональною. Добре, коли боєць виходить сухим з води після кожної атаки противника. Але буває і так, що його потрібно терміново витягувати з халепи з поля бою, якщо він отримав поранення. Евакуаційна стропа за секунду висмикується на 1,5 м в довжину.
- Система швидкого скидання. Якщо ви тоните або горите, бронежилет потрібно терміново зняти з себе якомога швидше. Немає часу на обдумування, як це зробити. В екстреній ситуації, самі знаєте, потрібно діяти швидко. Є 2 різновиди таких систем: бічне скидання за допомогою пластикових фастексів, і нагрудний сталевий трос, що дозволяє в 1 короткий рух зняти plate carrier