Тільки уявіть собі магазин з величезною кількістю настирливих продавців і мільйоном варіантів. Одна помилка здатна буквально попсувати життя, варто її зробити, і вже ви страждаєте протягом декількох років поспіль, проводячи щоночі на незручному матраці. Такого з вами не станеться, якщо ви по посиланню Харьков матрасы відвідаєте інтернет-магазин m-mart.com.ua, де в широкому асортименті представлені дійсно комфортні довговічні пружинні і безпружинні моделі від відомих виробників.
Сьогодні ж ми поговоримо про те, як не зробити фатальної помилки і не перетворити процес покупки матраца в болісну муку, а для цього викриємо деякі маркетингові ходи і типові міфи.
Міф №1 - Ви повинні шукати ортопедичний матрац, тому що він зробить ваше ліжко найзручнішим на світі
Це поширена помилка була створено компаніями, охочими виділити свою продукцію на конкурентному ринку. Але експерти стверджують, що такої же м'якості можна домогтися і з традиційним варіантом матраца, як би нудно це не звучало. Якщо ви хочете зробити своє ложе м'яким, як у принцеси, немає нічого поганого в тому, щоб придбати якісний стандартний матрац і забезпечити його м'якою підкладкою за вашим вибором.
Міф №2 - Один розмір для всіх
Давайте поміркуємо: чи може один матрац створювати однаковий комфорт для шестидесятікілограмової дівчини і чоловяги вагою в 120 кг? Відповідь проста: ні. Здається, що це зростаюча тенденція серед компаній з продажу матраців, які прагнуть спростити свої каталоги і створити враження, що всі моделі схожі між собою. Але в дійсності існує ціла маса факторів, що впливають на вибір матраца: індивідуальна позиція сну людини, всілякі розлади і хвороби, пов'язані з якістю сну, вік і вага, основні переваги, які виходять з попереднього досвіду володіння матрацами.
Міф №3 - Ви збираєтеся отримати довічну гарантію на матрац
Національна федерація сну США рекомендує міняти матрац кожні 7-10 років, незважаючи на всі гарантії, які дає виробник. Це найважливіша деталь, яку вам слід запам'ятати. Як довго ваш матрац вам прослужить, залежить від багатьох чинників - його початкової якості, зносостійкості і т.д. Але в цілому після 10 років ніякої матрац не здатний бути настільки ж міцним і пружним, як при покупці.
Міф №4 - Ліжка без пружин потребують пружинного блоку
Якщо для підтримки в конструкції вашого ліжка використані поперечини і рейки, то вам не потрібен пружинний матрац. Пружини були винайдені для допомоги в поглинанні удару, коли матраци були набагато тонше, ніж зараз.
В наші дні пружинний блок також виконує свою роль, але з функціональної точки зору перетворився на елемент декору. Крім того, цей додатковий непотрібний і дорогий елемент істотно додасть вартості вашої ліжка. Все, що вам насправді необхідно, це тверда платформа під вашим матрацом, яка буде здійснювати підтримку.
Міф №5 - Щоб протестувати матрац, досить полежати на ньому в магазині
Хочете вірте - хочете ні, але єдиний дієвий спосіб для тестування матраца - це сон на ньому. Цей факт є ключовим при покупці: деякі компанії пропонують безкоштовний тестовий період, після закінчення якого ви можете повернути матрац назад, не втративши при цьому в грошах. Деякі компанії не надають такої можливості для покупців, але повертають кошти за покупку при відмові.
Міф №6 - Якщо ви страждаєте від проблем зі спиною, то ви неодмінно пошкодуєте про те, що не купили жорсткий твердий матрац
Всі ми так і думаємо: забезпечимо спині надійну опору і забудемо про біль. Але це зовсім не так. Наш хребет природним чином викривлений, а тому оптимальна позиція для сну повинна бути наближена до натурального вигину, щоб не створювати зайвий тиск.
Спати на матраці, який занадто жорстокий, абсолютно незручно, оскільки це може спровокувати больові відчуття в спині, і, як наслідок, ви крутитеся всю ніч без сну. Дуже важливо придбати такий матрац, який би підтримував вашу голову, плечі, стегна і ноги в правильному вигині.