Алкогольна залежність: як жити далі?

Залежність від алкоголю - захворювання, котре визнала Всесвітня Організація Охорони здоров'я ще в 1957 році. Головною його ознакою є втрата контролю за вживанням алкоголю.

Це означає, наприклад, що залежна людина, навіть трохи випивши, не може керувати тим, що буде відбуватися далі. Вона не може керувати ні кількістю випитого, ні наслідками цього в своєму житті і житті оточуючих людей. Більш того, залежна людина не керує і тим, щоб не почати пити!

Воістину, залежність від алкоголю сама керує всім його життям, і наслідки цього жахливі. Залежність як ракова пухлина, вона росте сама, використовуючи всі ресурси життя людини і вбиває його нарешті.

Алкоголь стає головною цінністю для залежної людини, і вона готова на багато що, але тільки не на відмову від вживання, тому алкоголік заперечує свою залежність і придумує все нові і нові відмовки, аби зберегти саме вживання алкоголю. Вона бреше оточуючим, намагаючись згладити або приховати своє вживання, але також бреше і самому собі, намагаючись не бачити сумну правду. А полягає вона в наступному.

  • Залежність від алкоголю - це хронічна хвороба. Алкоголізм розвивається протягом тривалого періоду часу. При цьому відбуваються руйнівні зміни в організмі людини і в її психології: притупляється здатність відчувати, міркувати і усвідомлювати свої вчинки; в соціальних відносинах: в сім'ї, на роботі, в спілкуванні з різними людьми; в духовній сфері: в тому, заради чого він живе, що є цінним для нього. Руйнування наростають у всіх сферах, і безрозсудно сподіватися, що алкоголізм не торкнеться хоча б одну з них.

Зупинити ж цю біду допоможуть досвідчені фахівці одеської клініки "Данко", на сайті http://danko.od.ua/lechenie-alkogolizma/ ви дізнаєтесь про найпередовіші методи лікування і профілактики алкогольної залежності. 

  • Залежність від алкоголю - це прогресуюче захворювання. Алкоголізм розвивається роками і навіть в той час, коли залежна людина не п'є. Вона виявить це, якщо раптом знову вип'є: її залежність не тільки не стала меншою, але виросла за час його утримання! Тому єдиний вихід - не пити зовсім; але саме цього алкоголік не хоче і не може зробити самостійно.
  • Алкоголізм - смертельна хвороба. Алкоголіки вмирають на 10-15 років раніше середньостатистичного віку, і це прямо пов'язано з вживанням: руйнування печінки, психози (сумнозвісна «біла гарячка»), травми, ДТП, суїциди ... Смерть алкоголіка особливо трагічна!
  • Алкоголізм невиліковний. Але зверніть увагу: це означає тільки те, що алкоголіка не можна зробитити неалкоголіком, тобто навчити пити «як всі». Горе-лікарі, котрі обіцяють алкоголіку навчитися пити помірно і культурно - шарлатани, це доведений факт.
  • Але найголовніше - алкоголізм можна зупинити, і тоді життя одужуючого, все ще залежного алкоголіка стає радісним, плідним, повним сенсу. Подивіться на них - їх сотні і навіть тисячі! Одужання за унікальними програмами медичного центру "Данко" дає цю можливість різним людям. Тому не впадайте у відчай і приступайте до одужання!