Таким чином, житель сучасного мегаполісу просто зобов'язаний вживати адекватних заходів з водоочищення, зокрема, придбати гарну установку для фільтрації, а такі можна знайти на сайті https://rusfilter.ru, а також знати правила, як користуватися фільтром для води.
Типи фільтрів для води
По конструкції і технології систем водоочистки та водопідготовки існує безліч:
- фільтри-глечики;
- насадки на кран;
- фільтри грубої очистки;
- фільтри-пом'якшувачі;
- установки зворотного осмосу;
- прилади, що містять іонообмінних смоли;
- фільтри, які мають додаткові рівні обробки води, наприклад, ультрафіолетом і т.д.
Відповідно, кожен з них має свої особливості використання, без дотримання яких вони, в кращому випадку, не зможуть працювати в повну силу, в гіршому - стануть абсолютно марними або навіть шкідливими для своїх власників.
Як показує аналізу ринку, найбільшою популярністю удостоєні фільтри-глечики, оскільки вони відрізняються простотою виконання, монтажу, дешевизною поряд з високою якістю очищення води. Проте, і їх експлуатація має тонкі моменти, тому давайте в них розберемося.
Основні правила використання фільтрів-глечиків
- У першу чергу ознайомтеся з інструкцією, яка додається фірмою-виробником. У ній даються відповіді на більшість питань, що виникають у користувачів.
- Остаточно розпакуйте придбаний вами пристрій. Ретельно промийте пластиковий глечик миючими засобами, після чого не забудьте обполоснути його.
- Звільніть від індивідуальної упаковки змінний картридж. Замочіть його в прохолодній воді. Встановіть в посадочне місце. Термін зберігання в непошкодженому вигляді становить 2-4 роки, ресурс - до 500 л профільтрованої води, що еквівалентно 2-3 місяців роботи.
- Проведіть заповнення ємності, що активує процес фільтрації. При цьому перші 2-3 порції відправляються або в утиль, або на полив рослин, оскільки вони будуть у великій кількості містити вугільний пил.
Що потрібно пам'ятати при користуванні фільтром для води
По-перше, для ефективної роботи даної системи очищення води для будинку слід утримувати картриджі в мокрому стані, що пояснюється особливими властивостями містяться в них іонообмінних смол.
По-друге, якщо планується від'їзд на тривалий час, а картридж не вичерпав свій ресурс, його рекомендується в сухому вигляді упакувати в чистий поліетиленовий пакет і помістити в холодильник на зберігання. Потім по приїзду пристрій вводять в експлуатацію вищеописаним способом.
По-третє, профільтровану воду бажано вживати протягом перших 12 годин. Якщо такої можливості немає, то вона повинна бути завчасно відправлена в холодильник в закритій скляній тарі.
По-четверте, слід пам'ятати, що фільтри, які не мають спеціальних позначок, призначені для роботи з холодною водою, підвищення температури рідини знизить, головним чином, повноту фільтрації.
По-п'яте, заповнений фільтр є джерелом не тільки різного роду механічних та бактеріальних забруднень, що при недотриманні термінів обслуговування загрожує зараженням членів сім'ї. Тому проводите його заміну відповідно до рекомендацій виробника, роблячи поправку (в сторону зменшення інтервалу) на якість води, що тече з вашого водопроводу.
І, нарешті, не забувайте, що дбайливе ставлення з фільтром-глечиком істотно продовжує термін його служби і робить перераховані правила, як користуватися фільтром для води, актуальними.