Якщо ви не знаєте, що саме купити, коли переходити на гардероб для вагітних, за якими критеріями здійснювати відбір, рекомендуємо вам прочитати наступні корисні поради. А чудові боді, а також інші сучасні моделі, представлені в асортименті інтернет-магазину https://www.proudmom.ru/collection/bodi-dlya-kormyaschih, не тільки виглядають стильними, а ще є дуже комфортними, і безпечними.
Коли купувати
У жінок в цей важливий період багато проблем, тому вони нерідко забувають про те, що пора змінити гардероб і відправляються в магазин, коли вже старий одяг не налазить. Якщо жінці в перші 2-3 місяці замислюватися про це ще зарано, то вже на четвертому з'являються перші натяки про те, що пора переходити з звичайного одягу на спеціальний.
Але спеціальний гардероб навіть з початку другої частини вагітності, іменованої 2-м триместром, не завжди потрібен. День, коли це стає необхідним, у кожної дівчини свій. Але не варто купувати весь одяг за одне відвідування магазину, бо якою буде фігура через пару - трійку місяців, невідомо.
Для початку достатньо придбати вільну кофточку з брюками або просторе плаття. Заповнювати всю шафу одягом не варто. Адже після пологів часто потрібна чергова зміна одягу.
Який матеріал використовувати
Перед вибором слід задуматися про те, яким має бути одяг для вагітних, з якого матеріалу. Перед походом в магазин вибирати обновки, починають з головного: білизни, «нічнушок», майок, тренувальних костюмів. Можна запозичити деякі речі у чоловіка. Наприклад, сорочку з курткою, светр, майку, шорти, вітровку. Це дозволить заощадити на придбанні обновок.
Матеріал для одягу майбутньої матусі слід вибирати натуральний, бажано таким що тягнеться, щоб одяг прослужив якомога довше. Штани вибирати потрібно також з вовняних, лляних або бавовняних тканин.
Чи може одяг бути небезпечним
При виборі брюк або джинсів слідують одним критерієм: комфорт. Брюки не повинні ніде тиснути, особливо на живіт. Це може принести шкоду маленькому. Для цього потрібно сісти на стілець. Якщо відчувається хоч невеликий дискомфорт, штани купувати не варто.
Штанини не повинні обтягувати ноги, їм і так важко в цей час. А обтягуючі брюки погіршать циркуляцію крові і приплив її до ніг. Небезпечно носити і блузи з обтягуюючими рукавами з тієї ж причини, що і штани. Не можна при вагітності носити обтягуючі моделі одягу, щоб вона не перешкоджала циркуляції крові, притоку її до кінцівок. Тісні колготки, шкарпетки теж не для такого часу, небезпечні для них пояса.
Комплект майбутньої мами
У комплект білизни для вагітних можуть входити:
- спеціальний бюстгальтер для вагітних;
- майки і вільного крою нічна сорочка;
- вільні трусики.
Білизна для вагітних, як інші предмети гардероба, повинні бути вільними, неприпустима тісна білизна. Вибирати слід бюстгальтери хоча б з парою рядів гачків. Вони дозволяють відрегулювати охоплення. Потрібна і варіаційна довжина бретелей.
Якщо перевага віддається шортикам, краще вибирати такі, щоб закривали пупок. Допустимі і улюблені танга або бікіні, але більшого розміру, а гумку опустити під живіт.
Спеціальний одяг для сну при вагітності не потрібен. Це тільки якщо дівчина до «положення» спала в піжамі або вузькій нічній сорочці. Втім, не обов'язково купувати сорочку. Для цієї мети використовуються футболки. Головне, щоб вони були вільного фасону, натуральні.
Варіанти предметів одягу для будинку включають халати. У них комфортніше робити домашні справи. За кількістю фасонів халати не поступаються предметам одягу, які носять на роботу або в громадські місця. Вагітні частіше віддають перевагу розкльошеним від грудей, у вигляді подовжених блуз з пояском. Вони стануть в нагоді для носіння і годуючим жінкам після народження дитини.
Для холодної пори року не завадять трапецевидне пальто або вільні куртки. Стильно виглядає жінка і в в'язаному пальто. Так що політ фантазії тут теж необмежений.