Однорічні квіти: як і коли їх сіяти?

Завдяки цвітінню однорічників впродовж усього літа, вони відмінно підійдуть для прикрашання ділянки.

Щоб сад та клумба виглядали по-справжньому гарно, слід зайнятися вирощуванням однорічних квітів, насіння яких можна придбати на сайті інтернет-магазину https://agroprof.com.ua/. Існує велика кількість як сортів, так і форм таких квітів, а їх відтінки сприяють створенню на ділянці красивих композицій. Завдяки цвітінню однорічників впродовж усього літа, вони відмінно підійдуть для прикрашання ділянки.

Посів на розсаду

Великою популярністю однорічники користуються і серед дачників, адже не потребують серйозного догляду. Достатньо просто підготувати розсаду, або ж просто висіяти насіння квітів у ґрунт. Щоб це зробити, слід спочатку дізнатися, які квіти коли дозволяється сіяти.

Садівники і дачники досить часто сіють на розсаду однорічники. За допомогою такого способу рослини висаджуються після того, як настає тепло, що дозволяє квітам розцвітати раніше. На розсаду висіваються наступні однорічники:

1. Культури, що потребують яскравого освітлення і не можуть перенести, якщо температура стає нижчою за 5 градусів.

2. Ті, що мають змогу цвісти впродовж усіх літніх місяців та восени.

3. Квіти, що відзначаються довгим періодом розвитку.

Починати посів однорічних квітів на розсаду потрібно ще з січня. Цей місяць підходить для висівки гвоздики Шабо. У лютому відбувається посів таких культур, як любелія та шавлія. Більшість же серед усіх однорічних культур висівають у березні. До таких, зокрема, належать путенія та агератум. Однорічки, що не дуже довго проходять період розвитку, сіють у квітні, або ж роблячи це безпосередньо у ґрунт.

Посів у ґрунт

Прямий посів до відкритого ґрунту – непоганий спосіб для тих, хто має обмаль часу для заняття розсадою. Щоправда, подібний спосіб можна використовувати не до усіх квітів-однорічників. Подібним чином вирощують тільки холодостійкі квіти і такі, що не люблять, коли їх пересаджують. Важливо, щоб квіти швидко зростали. Серед таких слід виділити ібериси, резеди, гіпсофіли, матіоли, волошки, люпини, іпомеї.

Щоб знати, коли квіти краще садити в ґрунт, потрібно ознайомитися з погодними та кліматичними особливостями регіону, у якому вони будуть рости. Так висівання холодостійких культур допускається у середині квітня, після доброго прогрівання ґрунту. Також це можна робити і на зиму, після замерзання землі. Мова про китайську гвоздику, волошку, однорічну хризантему, однорічний мак, гіпсофілу.