І в підборі матеріалів для нарощування потрібна особлива увага. Адже для створення якісного манікюру необхідний і якісний гель. Саме такий можна замовити на https://www.anvi-professional.com/ по найкращій вартості.
Зараз на ринку існує величезна кількість фірм-виробників, і вибрати кращий гель не так вже й легко. Можна просто заплутатися в такому розмаїтті, тому що гелі відрізняються за ціною і якістю, за кольором, за способом застосування.
Сама процедура нарощування гелевої пластини болюча, і в процесі можливі дрібні травми рідного нігтя. Застосування неякісного матеріалу в рази збільшує проблему. Почати вибір гелю для нарощування потрібно з вибору техніки нарощування.
Техніка нарощування
При виборі гелю потрібно визначитися з технікою нарощування:
- 1-фазна техніка нарощування. Це техніка, в якій використовується один гель. Працювати з ним швидко і досить легко, правда, його ціна вище за інших. Даний гель використовують, коли потрібно наростити гелеві нігті на стоншену нігтьову пластину або при чутливій шкірі.
- 2-фазна техніка. Складається з 2-х типів гелю. Перший шар призначений для міцного кріплення гелю до пластини натурального нігтя. Другий шар для закріплення першого як топове покриття. Цей гель ще називають скульптурним.
- 3-фазна техніка. Гелевий шар в даному випадку першим використовують як базовий, другий - в цілях створення структури, третій - щоб все зафіксувати, плюс він більше збільшує блиск. Його застосовують, коли потрібні складні фактури або малюнки.
Причому 2-фазні гелі для нарощування поділяють на такі види:
Камуфляжний гель
Він ідентичний по колірному відтінку з кольором натурального нігтя. Використовується з метою приховування та подовження пластини нігтя.
Прозорий гель
Найбільш затребуваний, основний матеріал в процесі нарощування нігтів, використовують для формування довжини і щоб надати необхідні форми.
Гель для френча
По суті, скульптурний. Він білий, в цілому застосовується у французькому манікюрі з метою відтворення «лінії усмішки» та ін.
Кольорові гелі
Допомагають створювати на таких штучних нігтях всілякий дизайн і малюнки.
До основних плюсів гелевого нарощування слід віднести:
- гелі для нарощування зручні тим, що не мають запахів;
- при його використанні не потрібно інтенсивно обпилювати;
- гель сам не відшаровується від рідного нігтя;
- практично, так як для застигання нігтя підходить все - LED-лампа, УФ-лампа або гібридна.
Що потрібно врахувати при виборі гелю?
- Вибираючи марки гелів, дізнайтеся більше про виробників. Дізнайтеся, чи є сайт, у сертифікованих, солідних компаній вони зазвичай є.
- Краще вибрати м'який гель, адже його зручніше сформувати в пластину, і не дуже рідкий, щоб не розтікся.
- Найкраще шукати не просто гелі, а гелеві системи, де включено все необхідне для нарощування нігтів (в комплекті з УФ-апаратом).
- Безкислотній гелі мають менш агресивну дію.
- Хороший гель без різкого запаху, дешеві роблять на основі шкідливих речовин.
- Після вибору гелю перевірте сертифікат якості.