Ліплення з глини як модне хобі. Секрети майстерності з форумом Складчик

Створювати щось своїми руками завжди приємно, а іноді і дуже навіть вигідно, тому якщо ви шукаєте напрямок, який буде приносити і задоволення, і гроші, то придивіться до сучасних видів рукоділля.

Одним із найбільш перспективних в наш час є ліплення. У багатьох воно асоціюється з дитячим садком і пластиліном, але це не зовсім так. Ліплення може стати справжнім хобі для дорослої творчої людини, головним матеріалом тут є полімерна глина, яка має певні властивості і надає величезні можливості для втілення найсміливіших ідей.

Складчик

З полімерної глини роблять мініатюрні фігурки, що нагадують тварин, фрукти, людей, з неї також виходять оригінальні прикраси та аксесуари, які виглядають вражаюче. Умільці можуть створювати справжні шедеври, експериментувати з формами, стилями, квітами. Таке хобі захоплює і приносить море задоволення, особливо, коли бачиш результати своєї праці. Починати ліпити з полімерної глини краще під чуйним керівництвом досвідченого майстра, якщо у вас немає часу на відвідування подібних гуртків і курсів, то хорошим помічником вам в цій справі стане інтернет. Зараз процвітає самоосвіта, яка відкриває нові можливості, і ви також можете ними скористатися. У Мережі дуже багато навчальних уроків і курсів з ліплення, так що ви цілком можете освоїти даний напрямок в домашніх умовах, займаючись своїм хобі, коли є час і бажання. Форум Складчик допоможе вам економити на самоосвіті за допомогою спільних покупок. Це унікальний ресурс, який об'єднує творчих і цілеспрямованих людей, вони спілкуються і допомагають один одному економити на навчанні.

Що потрібно для ліплення з полімерної глини?

Звичайно ж, сама глина, так як це основний матеріал, з яким працюють умільці. Новачкові складно визначитися з тим, яку глину вибрати для своїх перших експериментів в ліпленні. Найбільш популярними на ринку є наступні виробники глини:

  • Fimo;
  • Sculpey;
  • Cernit;
  • Сонет;
  • Darwi.

Fimo — це німецький бренд, який добре себе зарекомендував на ринку, його продукція вважається однією з кращих. Така глина радує широкою палітрою колірних відтінків, має варіанти зі спецефектами. Вона м'яка, приємна на дотик, але має досить високу вартість, тому не кращий варіант для новачка. Хоча для проби можна взяти модель Soft, вона оптимальна по м'якості.

Sculpey — американський аналог попереднього бренду, але за ціною більш доступна. Тут також великий вибір кольорів, хоча після запікання вони можуть трохи змінювати відтінок. Cernit — це бельгійська глина, вона міцна, доступна за ціною і демонструє відмінні якості, правда, також може змінювати колір після запікання, але це не критично.

Сонет — глина російського виробництва, вона дуже популярна серед рукодільниць завдяки низькій ціні і широкому асортименту квітів. По відчуттю вона більш зерниста, ніж Fimo, але є хорошим варіантом для новачка. Глина Darwi самозастигаюча, вона краща для тих, у кого немає можливості запікати вироби, але мініатюрні речі новачкові з неї буде зробити складно.

Доступне навчання ліпленню з глини з форумом Складчик

Перед тим, як почати свої експерименти з глиною, необхідно отримати базові знання про те, як це правильно робиться. Переходьте за посиланням https://skladchik.biz/lepka-iz-gliny.74/, там курси в складчику з ліплення з глини можна придбати з великою економією. Об'єднуйтеся з однодумцями і робіть спільні покупки навчальних матеріалів!

Джерело: сайт Складчиков — skladchik.biz