Підсилювач мобільного звязку - оптимальне рішення проблеми поганого зв'язку

Не дивлячись на технології передачі даних, що постійно розвиваються, розширення зони покриття стільниковими операторами, в Україні на сьогоднішній день, досить місць з недостатнім або занадто низьким рівнем стільникового сигналу.

Найчастіше, з огляду на конструкційні особливості будівлі, навіть при наявності неподалік базової станції, підвальні або низькорівневі приміщення все ж залишаються без мережі. Особливо це критично для торгових та офісних приміщень, де важливий кожен дзвінок, а не прийнятий вчасно виклик може привести до серйозних збитків. Вирішити дану проблему тепер доступно кожному завдяки спеціальному пристрою - підсилювач мобільного звязку. Отож, вас турбує що робити, якщо поганий мобільний звязок? Перейдіть по посиланню https://555tv.com.ua/usilitel-mobilnoj-svyazi/, саме там ви зможете замовити цей пристрій.

Принцип роботи підсилювача стільникового зв'язку

Принцип роботи комплекту посилення стільникового зв'язку полягає в передачі радіосигналу із зони впевненого прийому в місця, де сигналу немає зовсім або він дуже слабкий. Наприклад, на вулиці рівень сигналу середній або високий, а в приміщенні він пропадає або знижується, і зв'язок починає перериватися. Схематично процес посилення виглядає наступним чином:

  • Слабкий сигнал від базової станції оператора вловлюється зовнішньою антеною, розташованій на вулиці.
  • Від зовнішньої антени сигнал по високочастотному коаксіальному кабелю передається на ретрансляцію.
  • Репітер підсилює сигнал і відправляє його далі по кабелю на кімнатну антену.
  • Кімнатна антена обмінюється інформацією з мобільними пристроями і відправляє сигнал в зворотному напрямку.

Що входить до комплекту?

До комплекту входить сам ретранслятор, вулична і кімнатна антени, кабельна збірка (дроти, що сполучають ретранслятор з зовнішньою і внутрішньою антенами), блок живлення репітера, кріплення і докладна інструкція з встановлення і експлуатації комплекту. Додатково можна придбати кронштейни і щогли для кріплення вуличної антени до стіни будівлі, а також грозозахист, що запобігає пошкодженню обладнання від електростатичної напруги, що виникає при грозі.

Установка комплекту

Фахівці рекомендують почати з установки вуличної антени. Ви вже визначили напрямок до найближчої базової станції за допомогою мобільного додатку. Тепер потрібно вибрати місце для кріплення антени до стіни. Якщо ми говоримо про заміський будинок, то бажано закріпити антену вище. Так на шляху поширення сигналу виявиться менше перешкод. У разі, коли навколо будинку є висока рослинність, можна встановити зовнішню антену на спеціальну щоглу. При установці комплекту посилення зв'язку в квартирі або офісі зовнішню антену, як правило, кріплять на стіні поруч з вікном або на рамі самого вікна.

Потім потрібно завести кабель від зовнішньої антени всередину приміщення. Це можна зробити пробуривши отвір в стіні або в міжповерховому перекритті в разі, якщо антена встановлена ​​на даху.

Вибираємо місце для кріплення репітера. Його можна закріпити на стіні або меблів за допомогою кріплення, що входить в комплект. Потрібно щоб поблизу була розетка 220 вольт для підключення репитера до мережі.

Потім приєднуємо кімнатну антену, і кріпимо її або на стіні, або на стелі, на скільки вистачить кабелю. Довжина кабелю внутрішньої антени зазвичай 2 метри. Якщо з якихось причин потрібно встановити антену далі від репитера, можна додатково придбати окрему кабельну збірку. Схеми вбудовування будуть приведені нижче.

Важливий момент при виборі місця для установки антен: зовнішня і внутрішня антени повинні бути розташовані одна від одної якомога далі. Це потрібно для того, щоб не відбувалася закольцовка сигналу. Це коли сигнал від внутрішньої антени вловлюється зовнішньою. В результаті виникають перешкоди, і система перестає працювати ефективно. Якщо кімнатна антена спрямованої дії, її не слід направляти в ту сторону, де встановлена ​​вулична антена.