Поради по догляду за вхідними металевими дверима

У більшості сучасних квартир і будинків встановлені металеві вхідні двері. У нових будівлях забудовник встановлює їх на самому початку. У старих будівлях власники займаються заміною самостійно. Існує думка, що такий варіант дозволяє «встановити і забути», завдяки чому подібна заміна застарілим моделям з деревини та інших матеріалів здається найбільш оптимальною.

В інтернет-магазині stroystok.in.ua ви можете купити двері Київ по найкращій ціні. В наявності надійні, стильні і функціональні міжкімнатні і вхідні моделі відомих виробників. Гарантія якості, привабливі знижки до 20%, безкоштовна консультація.

Звичайно, фарбування металеві двері не потребують, незалежно від того, де вони встановлені ​​(квартира, вулиця), однак доглядати за ними все ж необхідно.

Умови експлуатації вхідних дверей для дому та для квартири.

Різниця між вхідними дверима в приватний будинок і в квартиру полягає в тому, що в першому випадку виріб знаходиться в прямому контакті з вулицею. Через це вимоги до таких моделей металевих дверей більш жорсткі.

Наприклад, подібні двері повинні мати покриття, більш стійке до впливу ультрафіолету, температурних перепадів і вологи. Вся фурнітура повинна бути захищена точно так же, як і саме дверне полотно. Крім того, важливо пам'ятати про серйозні перепади температури навколо самого виробу (в зимовий період різниця між внутрішньою і зовнішньою температурою буде досягати значного рівня), без максимального шару утеплювача тут не обійтися.

У випадку з дверима в квартиру все набагато простіше. На сходових майданчиках не буває опадів, мінусової температури, прямого сонячного світла. Так що в цьому випадку досить звернути серйозну увагу на стійкість до злому і надійність в цілому.

Правильний догляд за вхідними дверима з металу

Отже, ви встановили новенькі двері і милуєтеся отриманим результатом. Щоб металеві вхідні двері залишалася такими ж красивими, як в каталозі, необхідно виконати кілька простих вимог по догляду. Для стандартних дверей з вічком і без кованих, скляних елементів (властивих більше моделям для вулиці), досить обзавестися:

  • м'яким миючим засобом (підійде і звичайний мильний розчин);
  • бавовняною тканиною або серветкою з мікрофібри (в кількох примірниках, для сухого та вологого прибирання);
  • машинним маслом або спеціальним засобом для змазування петель.
  • також варто мати під рукою викрутку, яка підходить для видимих ​​гвинтів кріплення.

Сам догляд більш ніж простий, однак його потрібно здійснювати регулярно:

  • видалення пилу сухою ганчіркою;
  • очищення сильно забруднених ділянок мильним розчином;
  • нанесення оливи на всі доступні рухомі елементи раз на півроку.

Рекомендується підтягнути болти видимих ​​кріплень раз в три місяці. Якщо ви проживаєте в квартирі, дані процедури можна виконувати завжди, коли вам зручно. Якщо ви живете в приватному будинку, краще заздалегідь спланувати графік заходів так, щоб всі дії по догляду потрапляли на теплу пору року, адже обслуговувати вхідні двері при температурі нижче, ніж плюс п'ять, не рекомендується.

Що не можна робити з металевими вхідними дверима

Крім регулярного обслуговування, необхідно дотримуватися правил поводження дверима, щоб вони служили довго і без проблем. Так, в список категорично заборонених дій щодо вхідний моделі для будинку, квартири включено:

  • використання абразивних і агресивних миючих засобів (як для фурнітури, так і для дверного полотна), так як вони можуть викликати помутніння, подряпини та інші негативні наслідки;
  • використання сторонніх ключів;
  • спроби повернути ключ, ручку через силу;
  • встановлювати вхідні двері без попереднього захисту замикаючого механізму і дверного полотна плівкою (може потрапити будівельний пил).

Як бачите, правила обслуговування і умов експлуатації вхідних дверей з металу, для вулиці або сходового майданчика, досить прості. Дотримуйтесь їм, і ваше житло буде забезпечено красивою і надійним захистом.