Справжньою проблемою під час відпустки у води стає манікюр. Лак не витримує атаки водної стихії і швидко облазить, кутикула висушується, шкіра навколо нігтів покривається заусенцами. Щоб уникнути неприємностей, відвідайте сайт компанії NailMag, тут ви знайдете все для манікюру, причому найвищої якості і по доступній вартості.
Догляд за нігтями в очікуванні відпустки
За кілька днів до відпустки відвідайте салон і зробіть професійний манікюр і педикюр. Якщо ви не уявляєте, як можна появитися на людях без нафарбованих нігтів, кращий варіант - нарощені нігті.
Покриття з акрилу і гелю зроблять форму нігтів бездоганною, допоможуть впоратися з навантаженнями, продовжать на кілька тижнів життя лаку. Акрилові нігті міцніше гелевих, але можуть набути жовтуватого відтінку під впливом сонячних променів.
У будь-якому випадку нігті не повинні бути занадто довгими. Чим коротше ніготь, тим менше ймовірність його пошкодити або зламати. Якщо ніготь все-таки зламався, відвідайте салон для корекції. пошкоджений ніготь ні в якому разі не можна приклеювати самостійно. До речі, при контакті з водою велика ймовірність інфікування синьогнійною паличкою.
Останнім часом набуває популярності технологія нарощування нігтів біогелем. Нігті при цьому виходять гнучкими і еластичними, легко дихають і вільно ростуть. Нанесення біогеля не травматичне, не вимагає обробки живого нігтя хімічними препаратами і механічними абразивами. Гель легко видаляється спеціальним розчином і відмінно тримає покриття.
На морі
Збираючись на море, для догляду за нігтями не забудьте:
- крем для рук;
- олію для кутикули;
- покриття з фактором захисту від сонячних променів.
Краще, якщо у вашій косметичці буде два тюбика крему для рук: зволожуючий і захисний. Зволожуючий крем наносіть після відвідування пляжу і на ніч, захисний - перед виходом на пляж. При нанесенні крему кожен раз злегка масажуйте руки.
Уберегти нігтьову пластину від висихання і ламкості, а кутикулу від пересихання і утворення задирок допоможе олія для кутикули. Ця олія для кутикули присутня в лінійці товарів більшості фірм, що випускають косметичні засоби для манікюру. Вибирайте олії, збагачені вітамінами і витяжками з лікарських рослин.
Наносити олію краще двічі в день: вранці перед виходом на пляж і ввечері. Кілька крапель олії за допомогою пензлика наносяться на основу нігтя і втираються масажними рухами в корінь нігтьової пластини і кутикулу.
Покриття з УФ-протектором охоронить нігті від впливу сонячних променів, а лак від жовтизни. крім того, можна користуватися покриттями з лікувальним ефектом (прибирають жовтизну, вирівнюють поверхню нігтя, що сприяють зростанню і зміцненню нігтів).
Вибираємо лак
Морська вода благотворно впливає на весь організм і на нігті зокрема. Нігті отримують коктейль з мінералів, що робить їх міцними. Ванночки з морської солі рекомендується робити щотижня цілий рік.
Однак в морі мешкають не тільки корисні мікроорганізми. Будучи на морі, ні в якому разі не наносіть лак відразу після купання. Нігті повинні бути сухими і попередньо обробленими рідиною для зняття лаку. В іншому випадку шар лаку створює сприятливий грунт для розмноження синьогнійної палички, вилікувати яку в запущених стадіях досить важко.
Будь-який, навіть найкращий лак, який жодного разу не підводив вас в інший час, може не витримати випробування водою і піском. Щоб уникнути неприємностей візьміть на море лаки світлих відтінків або зробіть френч. Пошкодження не будуть кидатися в очі і не зіпсують настрій.
Якщо наносите лак на природні нігті, не відмовляйтеся від закріплювача. Він продовжує життя манікюру.
Використовуйте екстра-міцні лаки. Довше тримаються лаки, що містять у складі найдрібніші частинки або блискітки. Це текстури шіммер, гліттер, мікро-гліттер, слюда, сатин.
Щоб зменшити вагу і об'єм багажу не на шкоду різноманітності манікюру, використовуйте флакончики в міні-форматі. Не забувайте, що в нинішньому сезоні нігті - це окремий аксесуар.