Популярні моделі квадрокоптера в середньому проводять в польоті не більше 25-30 хвилин. Після цього дрон потрібно встигнути посадити на землю, поки заряд батареї не вичерпався остаточно. Однак безпілотник US-1 від Impossible Aerospace може перебувати в повітрі до двох годин, тобто в 4-5 разів довше.
US-1 розвиває швидкість до 67 км/год і може долати відстані до 74 км. Квадрокоптер не тільки довго тримає заряд, а й швидко живиться - до 75% всього за 45 хвилин.
В інтерв'ю Forbes інженери компанії розповіли, що домогтися таких показників їм допоміг новий підхід до проектування. При розробці для них первинне значення мала не конструкція літального апарату, а конструкція акумулятора.
До речі, на сайті www.pyn.com.ua можна вигідно купити хороший квадрокоптер для якісної повітряної фотозйомки.
Засновник Impossible Aerospace Спенсер Гор стажувався в NASA і працював в SpaceX, а до недавніх пір займався конструюванням батарей в Tesla. Саме у компанії Ілона Маска він запозичив підхід до розробки технології.
«Наш апарат складається з безлічі невеликих елементів живлення, точно як акумуляторна батарея в електрокарах Tesla», - пояснив Гор. Він додав, що елементи виконують роль структурних компонентів БПЛА.
«Я досить давно зрозумів, що повітряне судно на електротязі може функціонувати, тільки якщо 70% його маси займає акумулятор», - пояснив Гор. У Impossible Aerospace дрон називають «літаючою батарейкою».
US-1 вперше представили на виставці InterDrone 2019 у Лас-Вегасі на початку вересня. Компанія планує вивести розробку на ринок до кінця року. Як повідомляє Reuters, квадрокоптер буде коштувати $ 7 тисяч, а камеру та інші аксесуари до нього доведеться купувати окремо. Базова конфігурація БПЛА оснащена тільки системою GPS-навігації, оптичними та тепловими датчиками.
На пілотів-любителів Impossible Aerospace не орієнтуються. Компанія має намір поставляти безпілотники пожежним, поліцейським і рятувальникам.
Impossible Aerospace вже залучила $ 11 млн від інвесторів, в тому числі від Airbus Ventures. В майбутньому Спенсер Гор планує масштабувати технологію так, щоб її можна було застосовувати для будівництва електросамолетов.
Сьогодні поки що ще не вдалося розробити пасажирський електролітак, здатний здійснювати тривалий рейси і перевозити більше двох осіб. Головна проблема полягає в акумуляторах, які мають недостатньо високу щільність енергії. Якщо порівняти батарею і паливо з однаковою масою, то паливо забезпечить запас енергії в 43 рази більше, ніж акумулятор.