Замовляйте на https://xn----7sbbaqhlkm9ah9aiq.net/sozdanie-internet-magazinov-ukraine/dnept/ створення інтернет-магазину в Дніпрі. Компанія “АВСname” гарантує високоякісний ефективний майданчик, з оригінальним веб-дизайном, і доступним функціоналом, а також забезпечує професійний технічний супровід і консультаційну допомогу.
Але на ділі виявляється, що один інтернет-магазин залишається на ринку, а десяток інших так і вмирають в статусі початківців. Чому так відбувається? Розглянемо в цій статті типові помилки при створенні інтернет-магазинів.
Неправильно обрана ніша інтернет-магазину
Що я буду продавати і чому саме це? З такого питання повинен починатися будь-який інтернет-магазин. Тільки грамотний аналіз ринку дозволить знайти «своє місце під сонцем». Якщо у сусіда якийсь товар йде добре, це не означає, що у вас буде аналогічна ситуація.
Не завжди важливо робити ставку на популярність товару, тим більш, що вона швидко проходить.
Якщо ви зупинилися на конкретній ніші, озирніться навколо - чи хтось там вже працює, чи потягнете ви це конкурентне середовище? Звичайно, певна частка ризику при відкритті будь-якого бізнесу має бути присутня, але здоровий глузд теж ніхто не відміняв. Наприклад, якщо в цьому сегменті вже є десяток великих гравців, які володіють лідируючими позиціями в пошукових системах, то чи варто вибирати саме це поле?
Відмова від послуг професіоналів
Власне бачення картинки майбутнього бізнесу - це добре, але продавець не може бути одночасно хорошим менеджером, прогресивним дизайнером, досвідченим smm-ком, кур'єром і т.д. Тому слід вміти делегувати повноваження і довіряти фахівцям. Доля власника інтернет-магазину - дати грамотне технічне завдання, в якому слід максимально повно описати свої вимоги.
Найпоширеніша помилка - приблизне уявлення про те, яким буде ваш магазин. Дивіться сайти в мережі, відбирайте вподобані. В одному вас може привабити юзабіліті, в іншому - яскравий, що запам'ятовуваний дизайн, в третьому - ємна і зручна для пошуку назва. Збирайте ці знахідки в свою скарбничку, і вже на їх основі створюйте своє дітище. Спираючись при цьому на підтримку професіоналів.
Прагнучи заощадити, підприємці часом самі беруться за створення сайту інтернет-магазину. Самостійно роблять фотографії товарів, пишуть довгі і нецікаві описи товарів, не наймають співробітників по просуванню майданчику. І звичайно, нічого доброго з цього не виходить, тому що такий сайт, зроблений «на коліні», великих грошей не принесе.
Якщо вже ви - голова цього бізнесу і його мозок, розставте правильні пріоритети. Візьміть на себе те, в чому ви дійсно розбираєтеся. Це можуть бути пошук найбільш надійних і успішних постачальників, нових варіантів доставки товару.
«Сайт ми зробимо красивим, а продажі самі підуть»
Це типова омана тих, хто замовляє модний в дизайнерському відношенні сайт, і забуває про його маркетингові функції. Або інший варіант: навантажити сайт відразу і всім, включивши в технічне завдання весь можливий для сайту функціонал. І те й інше - крайнощі.
Без сумніву, зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину повинен запам'ятовуватися, але пам'ятайте, що в першу чергу він є майданчиком для продажів. Тому запускайте магазин з тим набором продають можливостей, який на даний момент необхідний.
Маркетингові функції - це інструмент, за допомогою якого покупця можна утримати на сайті і стимулювати до здійснення покупки.
Спеціальна форма замовлення товару, розміщення його в купівельному кошику, зручний інтерфейс - все це повинно працювати на продажу. На те, щоб покупку на порталі було б робити швидко, зручно.
Слабке просування сайту
Комерційні можливості сайту повинні бути прогнозовані. А значить, ви повинні представляти цільову аудиторію, її потреби, купівельні спроможності. У вас повинен бути маркетинговий план і план просування сайту.
Деякі, особливо початківці власники інтернет-магазинів, оптимістично помиляються на цей рахунок. Сайт вже створено - оплачені домен, хостинг, розробка сайту, його дизайн - в процес вкладені гроші, все повинно саме працювати! Якби все було так просто ...
SEO, SEM і SMO - ці абревіатури для вас повинні бути як «Отче наш», ну, або майже.
- SMO і SMM - це залучення і утримання клієнтів, які прийшли на сайт з соціальних мереж.
- SEM - це комплекс маркетингових дій, спрямовані на розкрутку порталу.
Щоб розібратися у всіх тонкощах інтернет-маркетингу, запросіть кваліфікованого маркетолога, який складе програму конкретних дій саме для вашого сайту. На самостійну розкрутку ви ризикуєте витратити дуже багато сил і часу (і не факт, що у вас це взагалі вийде), тоді як профі зробить це швидше і ефективніше.
Неякісний контент і опис товару
Контент сайту - це його наповнення, цей той максимум корисної, потрібної, життєво необхідної, а іноді і розважальної інформації, яку відвідувач повинен знайти на сайті. Сучасний інтернет-користувач розпещений достатком інформації в інтернеті, він звик сприймати її швидко і кліповим, тому варто уважно поставитися до того, що ви розміщуєте на своєму майданчику.
Каталог повинен бути:
- повним (немає нічого гіршого, якщо опис додано тільки на незначну частину товарів);
- чітко структурованим (складне і заплутане меню точно відкине від вас потенційного покупця, кому хочеться шукати свій товар серед сотень найменувань ?);
- із зазначенням цін (варіант «договірна» тільки для самих наполегливих і працьовитих, кому буде не лінь писати вам особисто);
забезпечений якісними знімками і докладним описом кожної позиції.
Фотографії на сторінках інтернет-магазину повинні бути хорошої якості, відображати товар з різних ракурсів.