Маючи такий широкий круг застосування, використовувати один вид полікарбонату для різних завдань неправильно. Як правило, не всі клієнти розуміють, який краще полікарбонат їм використовувати в тому чи іншому проекті. Отож, де краще використовувати стільниковий полікарбонат, а в яких випадках краще віддати перевагу монолітного полікарбонату?
Стільниковий полікарбонат - це пластик, який має всередині порожнечі. Так звані «стільники», звідки і отримав свою назву.
Найбільшого поширення набув однокамерний стільниковий полікарбонат. Товщина такого полікарбонату 4-10мм.
Вам потрібен буде стільниковий полікарбонат, якщо хочете:
- накрити теплицю, парник,
- засклити зимовий сад, оранжерею, вегетарій, промислові приміщення, басейни і т.д.
- зробити гарний навіс, захисний козирок, «зашити» паркан, огорожу, ворота, хвіртки
Переваги:
- Легкий матеріал. Мала вага обумовлений наявністю пустот всередині листа. Монтаж такого матеріалу робиться швидше і дешевше, ніж аналогічних покрівельних матеріалів
- Пластичний матеріал. Козирки складної форми, арочні теплиці, накриття басейнів, альтанки та альтанки - з таким матеріалом створити прозорі конструкції значно простіше
- Світлопропускна здатність до 89%. Що можна порівняти з показниками звичайного скла. При цьому, стільниковий полікарбонат має меншу прозорість через внутрішніх перегородок в листі. Через такий матеріал можна побачити обриси об'єктів, але не можна в деталях все розглянути
- Теплоеффектівность. Наявність повітряного прошарку усередині листа зменшує тепловтрати. Чим більше товщина стільникового полікарбонату, тим краще він зберігає тепло всередині приміщення.
Монолітний полікарбонат - це цілісні листи дуже міцного пластику, зовні схожого на звичайне скло або оргскло. Відмітна риса листів монолітного полікарбонату - висока ударна міцність і прозорість.
Монолітний полікарбонат, що використовується в будівництві і дизайні, має товщини 2-15мм., і використовується коли потрібні:
- захисне накриття або навіс, до якого пред'являються підвищені вимоги по міцності
- зашити паркан, ворота, хвіртку в місці, де сонячні промені падають на протязі дня з 2х сторін
- максимальна прозорість, яка не поступається звичайному склу
- вітрове скло на мотоцикли, мопеди, моторні човни або катери
- захисні екрани на верстати (фрезерувальні, токарні і т.д.)
- шумові екрани вздовж пожвавлених трас або автомагістралей
- оформити красиві прозорі сходинки на сходах, прозорі перила
Цей матеріал має свої переваги:
- Висока ударна міцність. Монолітний полікарбонат не боїться ударів, не б'ється градом (фруктами, горіхами, камінням і т.д.) і набагато міцніше стільникового полікарбонату. Це антивандальний високоміцний матеріал
- Абсолютна прозорість. Навіть при наявності колірного відтінку, монолітний полікарбонат зберігає високий ступінь прозорості. Як тоноване скло автомобіля,
- Збереження своїх властивостей в діапазоні температур від -40⁰С до + 120⁰С
- Опір постійних навантажень. Наприклад, в регіоні з сильними поривами вітру або великими снігопадами. У таких місцях монолітний полікарбонат прослужить значно довше стільникового.
- Гарний зовнішній вигляд. Відсутність внутрішніх пустот і перегородок, роблять цей матеріал більш презентабельним. Вироби з монолітного полікарбонату виглядають значно красивіше і багатше.
На сайті https://scity.com.ua/monolitnyj-polikarbonat/ ви дізнаєтесь про особливості, переваги, і сфери використання монолітного полікарбонату, а також де можна придбати цей матеріал по найкрашій вартості.