Мішки для сміття - незамінний побутовий аксесуар

До процесу збору відходів і позбавлення від них зараз висуваються певні вимоги гігієнічності та зручності. Для того, щоб утилізація відповідала цим запитам, використання одноразових сміттєвих мішків стало необхідною умовою. Завдяки сучасним технологіям, ця повсюдно затребувана продукція виготовляється з міцних і абсолютно безпечних для людини і навколишнього середовища матеріалів.

Застосування сміттєвих пакетів міцно увійшло в повсякденний побут. Без них важко уявити будь-яку сферу людської діяльності, будь то підтримання чистоти в будинку або на вулиці, в офісі, готелі, адміністративній будівлі, комунальному господарстві, на промисловому виробництві. Зайдіть на Мирпак сайт, саме тут ви знайдете по доступній ціні найширший вибір мішків і іншої якісної пластикової продукції для різних цілей. 

Однак, для вірного орієнтування у великій різноманітності описуваних пакетів, не завадить наявність елементарних уявлень про їх основні різновиди та критерії підбору.

Матеріал виготовлення

Здебільшого мішки для сміття можуть бути 3-х видів: 

  • З поліетилену низького тиску (ПНТ). ПНТ є полімерний матеріал високої жорсткості, що відрізняється низькими характеристиками міцності. Відмітна особливість цього виду сировини, так званий ефект «шелестіння». Мала щільність матеріалу підходить для використання його у виготовленні пакетів для щоденних побутових потреб (будинок, офіс);
  • З поліетилену високого тиску (ПВТ). ПВТ вельми еластичний і міцний на розрив матеріал, не шарудить, глянсовий і напівпрозорий. Завдяки високій щільності ідеально підходить для негабаритного будівельного сміття з гострими краями або ввібрав велику кількість вологи. З успіхом використовується на будівельних об'єктах, в промисловому виробництві, комунальній сфері;
  • З поліетилену середнього тиску (ПСТ). ПСТ - універсальна сировина, що поєднує в собі кращі якості двох перших описаних вище матеріалів. Це стійкий до зламу полімер, еластичний, міцний і є основою виробництва мішків для утилізації відходів будь-якого типу.

Інші критерії вибору

Крім вихідного матеріалу пакетів, важливим критерієм при їх виборі є облік обсягу сміття, що викидається. Описувані вироби випускаються наступних розмірів: 30 л, 60 л, 90 л, 120 л, 180 л, 200 л, 240 л, 300 л.

Мішки об'ємом від 30 л до 90 л відмінно підходять для збору легких, необ'ємних відходів, як вдома, так і в офісі. Вони найчастіше для зручності виготовляються із зав'язками або вушками, що дозволяє своєчасно закривати мішок, запобігаючи поширенню неприємного запаху від харчових відходів.

Пакети місткістю 120 л - 200 л використовуються для збору сміття великих обсягів на підприємствах, в клінінгових компаніях, готелях, кафе і ресторанах, комунальних господарствах, при проведенні масштабних громадських заходів.

Вироби ємністю в 200 л - 300 л передбачені для утилізації будівельних відходів.

Пакети для сміття виготовляються як в традиційно чорному кольорі, так і з використанням різноманітних відтінків. Вироби поставляються в рулонах або в пластах, особливість яких полягає в тому, що при використанні одного з них, форма і естетика упаковки не порушується.

При виборі сміттєвих мішків для домашнього використання потрібно звертати увагу і на форму відра, на яке буде одягатися пакет. Якщо відро квадратне, то виріб об'ємом 30 л буде занадто малим. Важливо також враховувати і висоту ємності для сміття, - пакет повинен бути вище за неї на 10-15 см, - тоді краї мішка можна буде зручно підігнути.

Практичність, зручність, дотримання норм санітарії, доступна вартість, відмінні експлуатаційні якості, - ось перелік переваг одноразових мішків для сміття. Їх використання економить час і сили, дозволяючи домагатися відмінною гігієнічності при більш ніж скромних витратах.