Шкільний рюкзак: 7 ознак того, що дитині буде зручно і безпечно

Літо підходить до кінця, і близький початок нового навчального року змушує батьків ретельно збирати дітей до школи. Ключовою проблемою є вибір оптимального варіанту шкільного рюкзака, адже сьогодні в магазинах і на ринках є величезна кількість цих аксесуарів.

Для батьків покупка сумки для школяра щороку перетворюється в складний квест: як знайти зручну, містку, недорогу і безпечну для здоров'я річ, з якою би дитина погодилася ходити в школу?

Відповідний розмір

Шкільна сумка повинна, по-перше, вміщати в себе формат А4 (альбоми, атласи, робочі зошити, папки), а по-друге, бути не ширше і не вище плечей і не нижче стегон дитини - це необхідно для правильної постави.

До речі, зараз зі значною (до 40%) знижкою місткі, легкі і функціональні шкільні рюкзаки пропонує інтернет-магазині сумок і аксесуарів https://wallet.ua, до того ж вони досить стильні і обов'язково сподобаються вашому малюкові!

Маленька вага

Правильно, коли вага ранця або рюкзака становить не більше 10% від маси тіла школяра. Якщо дитина важить 20 кг, то ранець з усіма підручниками, зошитами та сменку повинен тягнути максимум на два кіло. Зазвичай сумку обтяжують масивні замки і блискавки, а також додаткові елементи у вигляді коліщаток і пластикових підстав.

Ортопедична спинка

Одна з найважливіших вимог для шкільного рюкзака - ортопедична спинка. Спеціальні щільні вставки підтримують хребет у правильному положенні. Ідеально, якщо тканина на такій спинці сітчаста - допомагає не спітніти в спеку.

Зносостійкий матеріал

Тут просто: замші, деніму, канвасу - ні; міцному поліестеру, кордуру, оксфорду - так. Матеріал повинен бути невбиваним, інакше доведеться купувати нову сумку щороку, а то й частіше.

Класичний дизайн

Вчителі просять залишати іграшки вдома, а з плюшевим ранцем або рюкзаком у вигляді миленької іграшки настрою на навчальний процес не вийде. Зате привернути до себе глузування однокласників вийде.

Для школярів середніх класів підійдуть рюкзаки з мінімалістичним дизайном

Зручні лямки

Сумки на одне плече - як розслаблений ремінь в армії: дозволено тільки «дідам» (тобто старшокласникам). Не те щоб їх спини вже нікого не хвилюють, але до цього часу скелет майже остаточно сформувався. Та й вибирають підлітки все-таки частіше не те, що корисно, а те, що виглядає круто.

Малюкам ж прописані тільки класичні рюкзаки з двома лямками, у яких є великий запас по довжині - з розрахунком на зимовий одяг. Лямки повинні бути широкими, щоб не врізалися в плечі під вагою підручників. До речі, ідеально, якщо є передня стропа (знайдете такий рюкзак - хапайте й біжіть!): завдяки їй ремені не зісковзують, та й нести такий рюкзак легше.

Ще один важливий момент: лямки не повинні пускати фарбу! Досить вологою серветкою потерти одну і подивитися, чи залишився на серветці кольоровий слід.

Твердий каркас

Щоб нічого в рюкзаку не пом'ялися, він повинен тримати форму. До того ж в рюкзаках, які більше нагадують мішки, речі лежать як попало і зміщують центр ваги, а це шкідливо для хребта.