Похід до майстра чи манікюр у домашніх умовах: плюси та мінуси

Мати охайний та естетичний вигляд дуже заманливо. Але на шляху до досягнення цієї мети виникає дуже багато питань. Одним із них є вічна дилема, де краще робити манікюр: у салоні чи вдома?

Домашня свобода творчості або можливість розслабитися?

Ми спробуємо розглянути це питання, торкаючись не лише цінової політики, а й інших нюансів.

  1. Різноманітність дизайну та втілення творчих ідей у реальність. Якщо ви вважаєте себе креативною людиною, то ніхто краще за вас не зробить вам манікюр. Із цим треба погодитися! Але якщо вам важко провести прямі лінії без використання шкільної лінійки, а для креслення рівнесенького кола мрієте про циркуль, то гайда до професіонального майстра.

  2. Матеріал. Якщо ви робите манікюр самостійно, то вам обов’язково знадобиться цілий арсенал необхідних інструментів та матеріалів. Вмикайте калькулятор та рахуйте, скільки ви витратите грошей, щоб закупити різнокольорові лаки, а також базу, топ, УФ-лампу, набір інструментів для створення дизайну нігтів. Якщо ви консерватор та обираєте по черзі кілька кольорів, то вам достатньо придбати в свою домашню колекцію небагато відтінків лаку для нігтів на EVA.UA. У майстра манікюру на вас чекає широка кольорова палітра, кожен відтінок якої ви можете обирати залежно від свого настрою, образу або навіть приводу. Якщо дивитися з цього боку, салонні процедури дещо виграють перед домашніми. Але вдома ви завжди можете тримати руку на пульсі стосовно якості обраних матеріалів.

  3. Час на проведення процедури. Знову ж таки, усе залежить від вашої майстерності та навичок. Зазвичай майстри впораються швидше, ніж нейл-аматори. Але треба врахувати ще, скільки витрачаєте часу на дорогу до салону та назад додому. У цілому, за цим пунктом робимо висновок: 1:1.

  4. Ціна. Домашні процедури будуть однозначно дешевшими, якщо ви любите часто змінювати дизайн манікюру та експериментувати з кольорами. Удома вам не потрібно платити за послуги майстра. Чим модніший салон і професіональніший майстер, тим дорожче буде коштувати вам ця процедура. Але витрати на матеріали також ніхто не відміняв.

  5. Безпека для здоров’я. Це, напевно, найсильніший аргумент на користь створення манікюру вдома. Якщо майстер недобросовісно стерилізує інструменти, є ризик отримати проблеми — нігтьовий грибок у цьому випадку буде справжнісінькими квіточками, порівнюючи з інфекційним зараженням крові. Висновок: обирати майстра необхідно не за наявністю 100-кольорової палітри лаків, а за його чесним ставленням до роботи та чистоплотністю. Життєво необхідно також, щоб був у наявності стирилізатор інструментів.

  6. Релакс. Якщо ви будете самі робити манікюр, навряд чи вдасться розслабитися, адже доведеться активно працювати над створенням власної краси. Навпаки, в кабінеті майстра, якому ви довіряєте, можна навіть відпочити.

  7. «Підводні камені». Інколи жінки ходять до іншого майстра навіть якщо самі вміють робити привабливий манікюр. Багато хто скаржиться, що нейл-процедура вдома може розтягнутися на цілий день. Тільки-но пом’якшила кутикулу, взяла в руки пилочку для надання нігтям форми, а тут прокинулися діти — тобі необхідно ними займатися. А манікюр потім доробиться… Майстер же не відпустить вас додому, поки не доведе розпочату справу до кінця.

Робимо висновки та обираємо для себе вигідний варіант. Домашній манікюр є кращим для тих, хто вважає себе професіоналом серед усіх знайомих майстрів. Також ці процедури будуть доречними для власниць хоча б мінімальної колекції кольорових лаків та всіх необхідних матеріалів, інструментів. Але безперечно, якщо після експерименту покриття нігтів в домашніх умовах залишаються розводи, бульбашки повітря, а ця процедура розтягується із самого ранку до півночі, то краще буде звернутися за допомогою до професіоналів.