Положення лежачи під час сну не може зняти в належній мірі напругу, і накопичення навантаження призводить до різного роду захворювань. Кожному з нас для нормального функціонування хребта необхідні розтягнення і зняття напруги. Одним з ефективних способів є придбання інверсійного столу.
Призначення інверсійного столу і принцип дії
Основна мета інверсійної терапії - відновлення природної форми хребта за рахунок розслаблення м'язів спини і розтягування міжхребцевих дисків.
Процес цей виглядає наступним чином. У міжхребетні диски не заходять судини, а значить живлення і відновлення відбувається за рахунок сполучення з навколишніми тканинами. У денний час навантаження сили тяжіння закриває міжхребетні щілини і перешкоджає нормальному надходженню поживних речовин, а значить і відновленню тканин. Під час сну міжхребцевий простір розширюється і починається процес відновлення. Диск має структуру губки, він вбирає вологу, набухає і стає гладким. Саме завдяки цьому процесу в ранковий час наш ріст трохи вище вечірнього.
Інверсійний стіл дозволяє додатково збільшити міжхребцевий простір, поліпшити приплив поживних речовин і прискорити процес відновлення. Внаслідок чого буде поліпшуватися постава і правильне положення хребта. А по посиланню инверсионный стол Кызылорда ви зможете вигідно придбати цей ефективний тренажер.
Показання та протипоказання інверсійних столів
Інверсійна терапія рекомендується всім людям, які ведуть сидячий спосіб життя, також спортсменам силових видів спорту та багато інших. ін. Перед використанням будь-якої терапії рекомендуємо звертатися до лікаря для професійної консультації.
Інверсійний стіл допоможе Вам:
- У збереженні цілісності дисків
- У стимуляції кровообігу і надходженню поживних речовин
- У поліпшення природної постави
- У зміцненні зв'язок
- У знятті стресу з хребетного стовпа
Крім того є багато позитивних моментів, які є наслідком перерахованого.
Також є цілий ряд протипоказань:
- гостра стадія хвороби з яскраво вираженим больовим синдромом;
- запальні синдроми (рубцево-спайковий епідуріт, арахноїдит);
- секвестровані грижі диска;
- нестабільність хребта, забиття, переломи;
- остеопороз;
- туберкульозний спондиліт;
- порушення кровообігу спинномозкового відділу;
- пухлини спинного мозку;
- індивідуальні характеристики: велика вага (від 100 кг), похилий вік (від 60 років), погана переносимість витяжки, збільшення болю та ін.