Прості правила вибору хорошого демісезонного одягу для дитини

Оновлювати гардероб зі зміною сезону доводиться всім. Дорослим, звичайно, змінити важкий пуховик на легке пальто простіше простого, а от з дітьми все не так легко.

Як же підібрати хороший демісезонний одяг для дітей, і де його купувати. На рахунок останнього, то хочеться порадити інтернет-магазин mc-kinder.com.ua, у нас ви знайдете широкий асортимент комфортних стильних демісезонних колекцій, а також іншого якісного одягу для хлопчиків і дівчаток від відомих виробників.

А далі вашій увазі кілька корисних порад щодо вибору.

Дотримуватися правила декількох шарів

У холодну погоду необхідний теплий, але дихаючий і не стискуючий руху проміжний шар одягу. Завдяки кільком шарам створюється подушка теплого повітря, яка не дозволить дитині замерзнути і захворіти. До того ж завжди можна якийсь одяг зняти, якщо стане жарко.

Найменших рекомендується сповивати в дихаючі пелюшки, наприклад з мусліну, або укладати в пелюшку кокон. Уже зверху надягати ще один більш теплий шар одягу - підійде, наприклад, флісовий кокон або утеплений конверт.

Хороший варіант для доросліших дітей - термобілизна. Вибирати її варто з сумішевих тканин, наприклад вовни з шовком або вовни з поліестером. Наступним шаром при низьких температурах повинен бути флісовий костюм. Якщо на вулиці рання весна, і все ще холодно, можна надіти утеплений комбінезон.

Чим вище на вулиці температура, тим менше шарів одягу потрібно дитині. Краще віддавати перевагу одягу, який легко зняти і потім надіти, якщо стало холодно або жарко. Наприклад, іноді відмінним вибором можуть стати утеплені жилетки

Підбирати фасон одягу за віком

Для дітей до року є два головних правила: одягати їх треба зручно і тепло, причому тепліше, ніж дітей старшого віку. Справа в тому, що малюки в основному лежать в колясці або перенесенні майже без руху і не можуть зігріти себе самі. Найкраще для малят підходять комбінезони-трансформери. За допомогою замка або клепок вони перетворюються з конверта в комбінезон і назад. Це особливо зручно, коли треба помістити малюка в автокрісло.

До того ж в шість місяців дитина вже захоче гуляти сидячи. У цьому випадку теж буде зручно перестебнути конверт в комбінезон. Бажано, щоб до комбінезону в комплекті йшли пінетки і рукавички. Такий одяг можна купити на один-два розміри більше, і тоді малюк зможе носити її і навесні, і восени.

У віці від року до трьох діти вже починають ходити, тому конверт їм не підійде. У цьому віці ідеальним варіантом стане звичайний злитий комбінезон. Він захистить спину від холоду і дозволить вільно рухатися.

Для дітей від року до трьох років хороший варіант - злитий комбінезон. Після трьох років злитий комбінезон вже не так зручний, до того ж починаються сімейні виходи в дитячі кафе або гості. У цьому випадку хочеться зняти з дитини куртку, але не знімати штани. На допомогу приходять костюми з напівкомбінезона і куртки. Напівкомбінезон теж закриває від холоду спину. Його плюс - можна регулювати довжину лямок, тому краще купувати такий напівкомбінезон з запасом розміру.

Для дітей старше шести років варто купувати вже звичайні роздільні костюми: злегка подовжені куртки і штани без лямок. У них пересуватися куди комфортніше. До того ж штани потім можна замінити на джинси, коли сніг вже розтане, а куртку надягати поверх навіть легких кофтинок і сорочок.

Купувати одяг з невеликим запасом розміру

Часто батьки хочуть купити верхній одяг сильно на виріст: покупка недешева, тому хочеться, щоб дитина носила речі як можна довше. Тут важливо розуміти, що чим більший за розміром одяг, тим незручно буде в ній рухатися дитині. Це означає, що вона буде менш рухливою на прогулянці і їй буде холодніше. При цьому гарантії, що до наступного сезону дитина не переросте і цей запас, немає.

Віддавати перевагу сучасним тканинам

Сьогодні на ринку великий вибір верхнього одягу, але не кожна модель відповідає вимогам, які варто пред'являти до демісезонних речей. Часто костюми та комбінезони зшиті з невідповідною тканини.

Діти дуже рухливі і допитливі, тому їм потрібна одяг з міцних, зносостійких матеріалів. Вибирати краще такі сучасні тканини, як мембрана, сайри дюспа, чек твілл, таслан, тафетта, тефлон. Вони відштовхують воду і бруд, при цьому дозволяють шкірі дихати, тому в них навіть самому рухомому малюкові не буде жарко. За цими тканинами легко доглядати: їх досить протерти і підсушити.

Краща підкладка для демісезонного одягу - з флісу. Це приємна до тіла і досить тепла тканина. На більш теплу погоду можна купити одяг з тонким бавовняним підкладів. Куртки та штани такої якості в деяких широтах знадобляться дітям навіть влітку.

Вибирати легкі синтетичні утеплювачі

Те, чим набиті костюми і конверти, теж дуже важливо. Наприклад, комбінезон для найменших може бути пуховим: він добре зігріває майже нерухомих в колясці дітей. А ось для дітей старшого віку, які вже активно бігають, рекомендується вибирати матеріали типу холлофайбера або ізософт. Комбінезони і пуховики з такими утеплювачами досить тонкі, легкі, але при цьому теплі. Дитині буде зручно і комфортно рухатися.

На що ще звернути увагу

Уважно оглянути фурнітуру. Блискавка з язичком не повинна ранити шию або натирати, на куртках і штанях повинні бути світловідбиваючі елементи, гумки внизу штанин повинні бути щільними, але досить широкими, щоб можна було натягнути штани на черевики.

  • Бажано, щоб на одязі були різні гумки, які захистять від вітру. Це гумки на спині, капюшоні і всередині куртки.
  • На рукавах повинні бути трикотажні манжети, які будуть приємні до шкіри і зігріють її.
  • На колінах тканина повинна бути посилена спеціальної щільною тканиною - кондур. З таким захистом штани не знесуться за півсезону.
  • Тканина для дитячого демісезонного одягу повинна відштовхувати бруд, не пропускати воду і вітер, легко пратися і швидко сохнути.