Кількість жертв коронавірусу перевищила позначку 800 тисяч людей

Жертвами пандемії коронавирусу в світі стали понад 800 тисяч людей, оголосив днями американський університет Джонса Хопкінса, який вивчає статистичні показники глобальної епідемії. За його даними, число інфікованих коронавірусів в світі наблизилася до 23 мільйонів.

У Сполучених Штатах інфікованих більше п'яти з половиною мільйонів, 175 тисяч американців померли від причин, викликаних COVID-19. За кількістю жертв за США йдуть Бразилія, Мексика, Індія і Великобританія.

Головні осередки захворювання COVID-19 знаходяться в Західній півкулі, де живуть більше половини всіх тих, що заразилися коронавірусом.

Найбільш важкі соціальні і економічні наслідки пандемії прогнозуються для країн Латинської Америки і Карибського басейну. Приблизно 37 відсотків населення цих країн можуть опинитися за межею бідності, повідомляє сайт газети МИГ Запоріжжя.

А тим часом Гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Адан Гебрейесус висловив думку, що людство зможе перемогти Коронавірусние інфекцію приблизно за два роки, передає РІА Новини.

«У нашій ситуації є більша кількість технологій. При великих зв'язках вірус швидше поширюється, але у нас є технології, щоб його зупинити», - сказав Глава ВООЗ.

Гебрейесус зазначив, що пандемія іспанського грипу, з якою людство зіткнулося в 1918 році, тривала два роки, але з COVID-19 ВООЗ сподівається впоратися швидше. У свою чергу, глава технічної групи підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія Ван Керкхове повідомила, що організація створила робочу групу з визначення мутацій COVID-19.

До речі, у Китаї група Всесвітньої організації охорони здоров'я нещодавно завершила свою тижневу місію. Перший етап заклав основу для подальших спільних зусиль з виявлення походження коронавіруса. Команда прибула в країну в середині липня. Відзначається, що простежити походження вірусу буде не просто.

«Необхідно провести велику підготовку, наприклад обговорити технічні методи дослідження та ідентифікації джерела», - сказав головний епідеміолог Центру по контролю і профілактиці захворювань Китаю Цзен Гуан.

Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що ВООЗ і китайські експерти розробили програму роботи міжнародної групи. До неї увійдуть провідні вчені і дослідники з усього світу. Епідеміологічні дослідження почнуться в Ухані для виявлення потенційного джерела ранніх інфекцій.