Однак не завжди жінка в капронових колготках виглядає достойно: невміло підібраний аксесуар псує весь образ. Щоб здійснити правильний вибір і підкреслити особливості фігури, а не акцентувати увагу на недоліках, необхідно вміло підібрати модель.
Вибір жіночих капронових колготок процес індивідуальний, і тут існує 5 основних правил, а купити колготки найвищої якості по доступній вартості ви зможете в інтернет-магазині legs.com.ua
Перше правило: щільність
Від цього показника залежить наскільки затемненими будуть колготки і чи будуть вони мати зігріваючий ефект.
- Для літньої пори року підійдуть жіночі капронові колготки щільністю 5-15 DEN. Ультратонкі моделі від 5 до 10 DEN не видно на ногах, прекрасно підійдуть для заходів із суворим дрес-кодом. Зважаючи на тонкість і невагомість, виріб можна легко порвати або зробити затяжку.
- Середня щільність (20-40 DEN) - варіант для демісезонних періодів. У продажу є візерункові, різнокольорові моделі, правильно підібраний наряд грає першорядне значення.
- Найвища щільність - 50-150 DEN - для найхолоднішої пори. Вироби за 100 DEN можна носити навіть взимку, не боячись замерзнути. Вони представлені різним забарвленням.
Правило друге: техніка пошиття
Обов'язково дивіться, наскільки якісні перед вами колготки і чи дотримані певні моменти пошиття.
- Наявність ластовіци - вставки в області промежини. Вона з'єднує панчохи, виконана з щільного матеріалу. Саме вона сприяє тривалому носінні, попереджає утворення стрілок, створює додаткову зручність.
- Непомітні шви - шви круглої форми дуже виділяються під облягаючим одягом, можуть натирати і натискати. Жінки в капронових колготках з плоскими, ледь помітними швами відчувають себе набагато комфортніше.
- Ущільнення носка і п'ятки - це особливо актуально, якщо планується проводити в колготках багато часу. Знос виробу в області стопи найпоширеніший через постійне тертя з взуттям. Максимально захищена область попередить утворення потертостей і дірок.
- Широкий поясок - моделі з паском 3-5 сантиметрів - найкращий варіант, оскільки вони надійно тримаються на талії, не завантажуються і не сповзають.
Правило третє: увага на розмір
Від вдало підібраного розміру безпосередньо залежить хороша посадка і відповідність фігурі. Не варто вибирати жіночі капронові колготки більші - при носінні можуть з'являтися некрасиві складки в області колін і щиколоток, а надто маленькі вироби не дозволять відчувати себе вільно при пересуванні.
Як правило, на будь-якій упаковці колготок з заднього боку знаходиться таблиця розмірів, яка враховує вагу і зріст покупниці. З її допомогою буде не важко вибрати відповідну модель.
Правило четверте: колір
Всі вироби поділяються на кілька категорій: класичні, кольорові, візерункові, сітка.
- Класичний варіант - чорні, бежеві (тілесні), сірі. Відтінок бежевих колгот повинен обов'язково збігатися з тоном шкіри, чорний підходять більшості представниць прекрасної статі, необхідно просто підібрати відповідний наряд.
- Кольорові - цікава категорія товарів, оскільки додає пікантності в образ. Як і з іншими специфічними речами, кольорові жіночі капронові колготки потрібно вміти носити. Їх можна використовувати кількома способами: підбираючи колір під загальний наряд або роблячи його акцентним.
- Візерункові - молодіжні фасони, носити які потрібно акуратно, щоб не зіпсувати загальний вид.
- Сітка - ще кілька років тому користувалася великою популярністю, тепер вважається не однозначним аксесуаром.
Жінки в капронових колготках з крупною сіткою виглядають вульгарно, тому використовують в окремих випадках. Моделі з крупною сіткою добре поєднувати з спідницями і сукнями нижче колін.
Правило п'яте: перевірений виробник
Не прогадати з якістю товару допоможе відповідальний підхід до вибору виробника і продавця. На ринку безліч підробок, в яких технологія пошиття і матеріал суттєво відрізняються від заявлених. Тому не ризикуйте і купуйте капронові колготки тільки у спеціалізованих магазинах, що реалізують текстиль або одяг, почитайте відгуки про товар і продавця.