8 правил, яких слід дотримуватися при фарбуванні машини

Фарбування автомобіля - справа тонка і надзвичайно відповідальна. Одна необережність, і машина буде виглядати зовсім не так, як сподівався її господар.

Для того щоб не потрапити в халепу, слід знати і дотримуватися кількох дуже важливих правил про те, як правильно фарбувати автомобіль. А найголовніше - купувати дійсно якісні матеріали, які пропонуються на сайті tandemshop.com.ua, саме тут ви представлено найширший асортимент фарб, емалей, грунтів, шпаклівок, лаків, автохімії, автокосметики, матеріалів для полірування від відомих виробників.   

 

Сумісність

При виконанні кузовного ремонту необхідно пам'ятати, що кожен наносимий матеріал обов'язково повинен бути сумісний з попереднім і подальшим покриттям. Найкраще використовувати при роботах матеріали, вироблені однією компанією. Особливо це стосується фарб і лаків. Абсолютно кожен виробник таких матеріалів дає повну інформацію про сумісність покриттів.

Геть все зайве

При фарбуванні слід завчасно позбавити кузов авто від усього, що фарбувати не потрібно. Найбільш очевидний привід для цього - можливість пошкодження таких елементів. Йдеться в першу чергу про емблеми, дверні ручки, гумові прокладки, молдинги і інші елементи. Якщо зняти їх неможливо або недоцільно, ретельно захищаємо такі місця за допомогою скотча. Для гумових ущільнювачів на склі виробляються спеціальні захисні стрічки. Вони складаються з м'якого і жорсткого елемента для забезпечення багаторівневого захисту, в тому числі і при шліфуванні поверхні.

Грунт за смаком

Для грунтування намагаємося брати матеріал під колір фарби. Такий підхід дозволить забезпечити хороше покриття грунту фарбою. Грунт не буде просвічуватися, а при утворенні сколів фарби, вони будуть вже не так помітні. Звичайні ґрунти-наповнювачі можуть тонуватися акриловими фарбами. До речі, правильний підбір грунтовки також дозволить заощадити фарбу.

Розмір має значення

Коли поверхня кузова авто шліфується під фарбування, ні в якому разі не можна використовувати занадто дрібну шкірку. Найкраще взяти P500 при сухому шліфуванні і P800 при мокрому. Однак, не слід брати шкурку дрібніше P1000. Якщо використовувати занадто дрібну наждачку, то згодом фарба може відлітати. Відбудеться це тому, що глибина отворів, залишена шкіркою при шліфуванні, буде недостатньою для забезпечення зчеплення фарбувального матеріалу і поверхні. При правильному підході можна врятувати автомобіль, навіть якщо він потрапив під зливу з гудрону.

Злив води

Перед тим, як братися за фарбування автомобіля, не забуваємо здійснити злив води з ресивера компресора і вологовідділювача. Якщо цього не зробити, то дуже скоро волога і масло можуть потрапити лакофарбовий шар, спровокувавши в ньому дефект покриття.

Пилюка - ворог!

Перед початком фарбування варто по максимуму позбутися від пилу. Видаляти її слід не тільки з поверхні автомобіля, але також зі свого одягу, взуття, пульверизатора і повітряного шланга. Використовуємо для цього стиснене повітря і очищаємо все дуже ретельно.

За один раз тільки миші плодяться

Не слід намагатися за один раз перекрити абсолютно всю поверхню кузова. Наносити фарбу слід в кілька шарів. Пам'ятаємо про те, що дуже товстий шар фарби шкідливий, тому що згодом він може стати причиною утворення патьоків. А при правильній фарбування можна перетворити машину на витвір мистецтва.

Краї

Фарбуючи кожну деталь, пам'ятаємо про краї і приділяємо їм особливу увагу. Дуже часто в таких місцях фарба виявляється занадто тонкою і швидко протирається при подальшій поліровці.