Попала волога
Саме з таким діагнозом найчастіше телефон потрапляє в руки майстра. Якщо ви вирішили, що телефон уже безповоротно втрачено, поспішаємо вас обнадіяти: шанс його врятувати є. Однак, в разі потрапляння вологи ніколи не можна бути впевненим у тому, що все обійшлося. Якщо ви відразу ж відключили телефон, дістали акумулятор і дали всьому просушитися, не варто радіти завчасно.
Як ви, напевно, завалили хімію в школі (вибачте, якщо це не так), так вона зараз завалить вас. Іншими словами, процес окислення вже почався, і тільки спеціалізований сервісний центр зможе вам допомогти. Скористайтесь послугою ремонт телефонів від одеського АСЦ М-Сервіс, тут докладуть максимум зусиль для порятунку вашого смартфону від цієї і інших поломок!
Швидка розрядка
На жаль, ще не придумали акумуляторів, які б тримали сотні годин поспіль і не зношувалися, але маємо те, що маємо, а саме щоденний цикл зарядки, в кращому випадку через день. Але часом акумулятори зношуються до такої міри, що зовсім перестають тримати заряд. Також неякісна акумуляторна батарея може роздутися і в наслідок може спалахнути. В такому випадку допоможе зміна акумуляторної батареї на нову. А в разі займання ремонт мобільних телефонів втрачає свою актуальність, руки майстрів хоч і золоті, але не чарівні.
Телефон "тормозить"
Це може бути пов'язано або з малою кількістю оперативної пам'яті, або з великою кількістю сміття, або і те, і інше одночасно. Видаліть всі непотрібні програми та ігри, вимкніть фонове оновлення програм і, найімовірніше, телефон запрацює нормально.
Не бачить стільникову мережу
Стан стільникового модуля зможе перевірити тільки кваліфікований фахівець. Переконайтеся, що випадково не включили режим "в літаку". Подібні проблеми з мережею може викликати механічне пошкодження або заводський брак. Також не варто випускати з уваги, що проблеми з мережею можуть бути викликані неполадками у самого оператора. Перевірити це можна, встановивши свою сім-карту в інший телефон, якщо й там не сигналу мережі, значить проблеми не у нас.
Не бачить сім-карту
Звернень з подібним формулюванням надходить вкрай багато. Найчастіше нормальній роботі перешкоджає бруд і пил на контактах плати для сім-карти. Можете самостійно їх прочистити сухою матерією. Якщо це не допоможе, звертайтеся в сервіс.
Перезавантажується
Тут виною може бути як програмна частина телефону, так і апаратна. Можливо, потрібна зміна прошивки. Настійно просимо не здійснювати таку операцію самостійно, бо вона може призвести до ще більш плачевних ситуацій. В обох випадках необхідно звернеться в сервіс.
Розбитий екран
Гравітація і криві руки розбили не одну тисячу дисплеїв. На щастя, найчастіше телефон залишається в працездатному стані, залишається тільки замінити скло і, можливо, корпус, щоб забути про нещасний випадок.
Не працює динамік
Якщо вас чують, а ви свого співрозмовника - ні, то, скоріш за все, причиною є несправний динамік. При механічних пошкодженнях телефону або браку може бути пошкоджений шлейф. У домашніх умовах таку проблему не усунути. Але перш, ніж звертатися за ремонтом, переконайтеся в тому, що викрутили гучність на максимум.
Смуги на екрані
Виною всьому брак матриці смартфона. Допоможе його заміна. На жаль, дана деталь є однією з найдорожчих, тому будьте готові розщедритися.
Не показує дисплей
Причин може бути безліч: від неконтактного шлейфу до несправної матриці, в сервісі по ремонту телефонів зможуть діагностувати і усунути поломку.
По матеріалам: https://m-service.com.ua/