Незважаючи на це, багато людей вважають можливість стати володарем сучасної квартири на березі моря міфом. Чи так це насправді? Давайте розберемося.
Що потрібно знати про ринок нерухомості Грузії
Ринок нерухомості всієї Грузії сьогодні переживає фазу активного росту, свого роду "будівельний бум". Найкраще це помітно в Батумі. Берегова лінія цього курортного міста забудовується шикарними висотними готелями з величезною кількістю номерів, житловими комплексами, котеджами. В якості інвесторів для будівництва виступають в основному іноземні громадяни, які вкладають свої гроші в перспективне житло.
І ці вкладення цілком виправдані. Потік туристів до міста щороку збільшується на 15-20%, а це, в сою чергу, це підтримує високий попит на нерухомість в Батумі і дозволяє стабільно заробляти інвесторам на оренді. І якщо ви вирішили обзавестися квадратними метрами у цьому чудовому місті, на сайті https://polovillas.ge ви знайдете вигідні пропозиції щодо придбання таунхаусів в житловому комплексі Polo Villas Parklane, що розташувався недалеко від центру Батумі в мальовничій екологічно чистій парковій зоні, в 2 хвилинах ходьби від морського узбережжя.
Ціни на нерухомість в Батумі
Значна пропозиція нової нерухомості на ринку Батумі тримає в узді ціни на квадратні метри. Якісну квартиру на червоній лінії в декількох десятках метрів від пляжу можна придбати за ціною від 400 $ за 1 м2. Це набагато вигідніше, ніж на аналогічних по клімату європейських курортах.
Безсумнівно, Батумі має незаперечні переваги в плані рентабельності, а саме:
- тут тривалий курортний сезон. Завантаження номерів в готелях доходить до 50% в рік;
- мінімальне податкове навантаження на орендний бізнес;
- низькі комунальні платежі.
Є в Батумі і елітна нерухомість в 5-зіркових готелях. Апартаменти в них коштують від 1500 $ за 1 м2 і більше. Але незважаючи на високу вартість, вони теж окупаються досить швидко.
І зовсім немає підводних каменів?
Незважаючи на всю прозорість схеми інвестування в нерухомість Грузії, у деяких людей все ж виникають проблеми з купленими квартирами. Найчастіше вони пов'язані з:
- заморожуванням будівництва;
- низькою ліквідністю житла;
- проблемами з пошуком клієнтів.
Щоб цього уникнути, потрібно ретельно прорахувати всі ризики і уважно вивчати поточну ситуацію на місці. Пам'ятайте: вся вигідна нерухомість розлітається як гарячі пиріжки в перші тижні після старту продажів. Якщо забудовник пропонує безкоштовні "плюшки" за покупку, краще кілька разів подумати, чому його пропозицію без цього не знайшло покупця. Успішного вибору!