Хтось скаже, що достатньо наклеїти на дисплей захисну плівку, втім вона не завжди виправдовує надії, які на неї покладаються, і тоді на допомогу приходить загартоване захисне скло, яке можна купити в інтернет-магазині https://mobzona.com.ua/shop/stekla, який окрім цього пропонує широкий асортимент якісних захисних плівок, чохлів, інших аксесуарів для мобільних гаджетів.
Захисне скло: що це?
Воно робиться з хімічно обробленого загартованого скла і по товщині в кілька разів перевершує традиційну захисну плівку. У продажу можна зустріти скл, товщина якого становить 0,26 мм, 0,33 мм, навіть 0,5 мм.
Твердість загартованого скла - 9 H, це в 2-3 рази більше, ніж у плівки. На рекламних картинках часом можна побачити, як захисне скло рятує екран від удару молотком. Це, звичайно, перебільшення, а ось дряпання ножем або ключем скло цілком може перенести, причому на його поверхні навіть слідів не залишиться.
Як правило, захисне скло має пятишарову структуру. Воно складається з:
- силіконової основи, що фіксує скло на дисплеї;
- стримуючого шару, завдяки якому розбитий екран не розсиплеться на осколки;
- антиблікового шару, який перешкоджає тьмянінню екрану при яскравому світлі;
- захисного шару, саме він відповідає за те, щоб на дисплеї не було пошкоджень;
- олеофобного покриття, що не дозволяє залишатися на екрані жирним плямам і відбитками пальців, відштовхує вологу і спрощує чищення екрану.
Як вибрати захисне скло для смартфона певної моделі?
При правильному виборі захисного скла на телефон варто враховувати конкретну модель, під яку підбирається захист екрану. Найчастіше в магазинах мобільних пристроїв клієнтам намагаються нав'язати універсальні аксесуари, доводячи їх актуальність на тій чи іншій моделі.
Це абсолютно не так і при таких обставинах варто відмовитися від послуг, що надаються, так як при такому виборі скло може бути абсолютно маленьким або великим за розміром. При цьому воно не зможе повноцінно виконувати свої функції, які заточені під сильні фронтальні і бічні удари. Єдиною перевагою залишатиметься захист від подряпин. Навіщо переплачувати за універсальний неефективний елемент, якщо можна вибрати для цих цілей захисне скло, яке стоїть в рази дешевше.
Нижче наведені пункти дозволяють розібратися, як правильно вибрати захисне скло на телефон:
- Асортимент даних аксесуарів включає в себе елементи майже під всі існуючі моделі телефонів. Купувати продукцію необхідно під конкретну модель, де буде повністю захищений дисплей, а також співпадуть отвори обладнання, розміщеного на лицьовому боці гаджета.
- На упаковці товару все характеристики вказані, де власник мобільного пристрою може з ними ознайомитися.
- Товщина аксесуара підбирається індивідуально. Для цього варто враховувати умови експлуатації смартфона. Для побуту або офісу підійде середній показник. Для екстремальних умов (наприклад, будівництво) варто підібрати підвищену величину.
- Матове і глянсове покриття абсолютно різні і вони не впливають на експлуатаційні характеристики скла. Дані параметри пропонують клієнтам підібрати аксесуар під особисті переваги, які враховують комфорт використання телефону